„Nuotolinės konsultacijos, be abejonės, didžiausią pagalbą turėtų konsultuojant pacientus. O papildoma pagalbos priemonė, be abejonės, būtų nuotolinės konsultacijos, kai šeimos gydytojas konsultuojasi su gydytoju specialistu ir tokiu būdu nėra reikalingas pacientas antrinio ar tretinio lygio konsultacijai“, – LRT Radijui antradienį teigė ministrė.
„Telemedicinos galimybės taip pat yra didelės. Dirbame ties tuo, kad būtų galimybės siųsti vaizdus ir videokonsultacijos būtų plačiau teikiamos, būtų galimybės siųsti dokumentus“, – pridūrė ji ir pažymėjo, kad įvardytos paslaugos turėtų didinti paslaugų prieinamumą ypač regionuose.
ELTA primena, kad premjero Gintauto Palucko vadovaujama Vyriausybė sveikatos srityje yra užsibrėžusi sumažinti eiles sveikatos priežiūros paslaugoms gauti, prioritetą skiriant didžiausios rizikos pacientams. Taip pat – mažinti administracinę naštą medikams, didinti gydytojų bei slaugytojų profesijos patrauklumą, užtikrinti pakankamą sveikatos priežiūros įstaigų tinklą regionuose.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!
Kodėl nekalbate apie esminę problemą, o apgaudinėjate žmones?
Londono, deja dėl migranto dabar Londonstano, įmetus milijardai svarų investicijų, eilės dar paiilgėjo.
Jei problema nespręsite iš esmės, o darysite tik kosmetinius pokyčius, tai bus tik rinkėjų eilinė apgaulė.