Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Užtat SAM plėtoja "greitaveiką" ir jau greitai bus galima naudotis e-sveikata PROGRAMĖLE. Valio.
@Programėmėmėlė
Programėmėmėlėse bus galima pasitikrinti visas skolas valstybei, ir jeigu pamirši sumokėti - nieko tokio! Sodra, VMI ir kiti draugai nuoma tiesiogiai skolą nuo asmeninės sąskaitos, nes bankai, valstybinė sistema ir e-sveikata bus sujungtos į vieną. Iš esmės nebereikės nei soc.kreditų sistemos, nei tapatybės čipų.
Odontologinės paslaugos mokamos, gydomės privačiai, nes valdiškai jau būtume be dantų. Dar šeimos gydytoją gali pasiekti bent telefonu, bet rimčiau susirgus nelauksi pusės metų eilėje pas specialistą, eisi privačiai. O jei ir sulauki eilės valdiškai, labai tikėtina, jog nustatys esant sveiką ir dėl nusiskundimų pasiūlys... pagerti valerijonų. Tada vėl eini privačiai, jei turi pinigų.
Mokame už viską beveik,nes prie kapitalizmo neliks nieko nemokamo.Pati skurdziausia salis,su savo atlyginimais,pensijomis,bet pati brangiausia daugiau visose sferose.Kaip darbo žmogus gali gydytis?mokytis?niekam jis nereikalingas,tik moketi didziulius mokescius.Na tokia ta gerovė.
Baisiausias dalykas yra susirgti. Jei onkologibė, tu kryžiaus kelous nueisi gaudamas gydyma, nes eilės mėnėdiais kol tyrimus pasidarai, ensefalitu ar kokia kita infekcibe nesugeba nustatyti ir išleidžia dėl lengvos slogytės namo gydytis, jei uždegimas lauki grričiausiai 2 sav vizito pas gydytoja, o taip iš skausmo gali numirti, neoažįstu neivieno kas eina dantys tvarkytis i valsrybines ae dermatoligus. Psichologai vėl privatūs. Už greituke sako greit teikės mokėti. Aš dėl to neįsivauzduoju kodėl išvus mokam mokesčius jei viską mokam. Nu aišku durni ir mokam. Bet pagalvojus mus kaip durniu bažnyčioj muša.
Kai matuoji "procentais nuo BVP", gerai būtų žinoti kiek ten tenka eurais vienai galvai. O čia gražiai atrodo tik kai BVP skaičiuoji tuo mistiniu "perkamosios galios paritetu", tada pas mus BVP vienam gyventojui tik 10 proc. atsilieka nuo BVP gyventojui prancūzijoje. Tik jei visgi perverti į eurus, tai eurais lietuviui išeina jau dvigubai mažiau nei prancūzui. Tegul mes iš kažkur "ištraukėm" tuos trūkstamus procentus ir skiriam nuo BVP procentais kaip prancūzai. Eurais tai vis tiek dvigubai mažiau. Gal savo slaugytojas ir gydytojus priversim dirbti už puse tiek kiek moka prancūzijoj (nors kuo toliau tuo mažiau tai pavyksta), bet kas mums parduos naujausius vaistus ir medicininę įrangą už pusę kainos?
Lietuva perskirsto 32 proc. nuo BVP ir tai yra 9 proc. mažiau nei ES vidurkis. Tai norint visom sritim skirti tiek procentų nuo BVP, kiek ES vidurkis, reikia bent jau tiek pat mokesčiais surinkti.
Nemokamas gydymas Lietuvoje atsirado tik Sovietų okupacijos laikais 1940 m. Mes jau gyvenam laisvoje šalyje ir bandom atsikratyti sovietinio palikimo. Užmirškit galu gale sovietinius įpročius.
@Kapitalizmas
Sovietinis anekdotas: "Jeigu gydaisi veltui, tai gydaisi veltui."
@Kapitalizmas
Na gal ir pamirštume, jei nesentume ir visi būtume kapitalistai. Deja mes nepamiršome, kad tais laikais pas gydytojus nebuvo jokių eilių. Nors gyventojų buvo 3 mlj.tai kaip čia išeina.
Kam tie vietiniai reikalingi? Ne Europai
@Kapitalizmas
Jo, jau sovietinė okupacija pamiršta galutinai, nes tais laikais gydydavo, o šiais laikais - tyčiojasi iš pacientų, versdami juos psich ligoniais ir kišdami pas psichoterapeutus ir į gerklę psichotropikus, kad avys ramios ir laimingos būtų ir jei nugaiš, tai nugaiš, bent nesikankins.
Juk tai konservatorių ir Dulkiaus palikimas Dabar tik sužinojo kad korupcija klesti pilnu tempu.
@Kaip visi nustebę,)
Dulkių dar nė dulkes nebuvo, kai reikėjo į ligoninę neštis nuo šaukšto iki pižamos, chalato, kai kur net ir patalynę, pirktis švirkštus, lašelines, vaistus ir t.t. Dabar jau kitur nebereikia. Vežė labdaras, kur viskas dingdavo. Dabar ir vaistai perkami...
...a nieko paprasti čia veltui,gauti paslaugas..Be musu yra kam...
@bigcatwar
Ką reiškia veltui? Mes visi juos išlaikom.
Todel kad lietuviai yra turtingi ir yra ka is ju paimti.
REKLAMA
REKLAMA
Gydymas „nemokamas“, bet lietuviai turi primokėti bene daugiausia pinigų – kodėl?