Ketvirtadienio popietę Palangoje finišavo žiūrovų dėmesio nuolatos sulaukiančios „Dynamit Super Sprint“ lenktynės. Jose pergalę pelnė „Porsche Baltic“ komanda.

Netradicinis sprinto varžybų formatas yra neatsiejama „Aurum 1006 km“ lenktynių dalis.

Unikalus jų formatas leidžia patikrinti lenktynininkų reakciją, tikslumą ir sugebėjimus automobilį suvaldyti netradicinėmis sąlygomis.

Pranoko praėjusių metų nugalėtojus

Visi sprinto varžybų dalyviai turi įveikti maždaug 60 metrų ilgio trasą, kurią jie turi įveikti kuo greičiau. Vis dėlto, šią užduotį dalyviams apsunkina organizatorių paruošti „spąstai“. Visiems dalyviams reikia finiše atlikti vadinamąją „bazę“ – sustoti nurodytoje vietoje, kad priekiniai ratai kirstų laiko matavimo daviklius, o galiniai ratai jų nepravažiuotų.

Šį kartą surengtose sprinto varžybose geriausią laiką pademonstravo „Porsche Baltic“ ekipos sportininkas Audrius Piktys, maždaug 60 m. distanciją įveikęs per 4,7 sek.

4,96 sek. laikas antrąjį prizininkų pakylos laiptelį garantavo pernykščiam šių varžybų nugalėtojui Karoliui Blėdžiui iš „Nanosun by Tarzanija Racing“ komandos. Sportininkas vairavo „Audi S4“.

Beje, Karolis pernai su tuo pačiu automobiliu akimirka buvo greitesnis ir distancijoje sugaišo tik 4,57 sek.

Trečiąją vietą iškovojo „LG Oled&Rimo Adero“ komandos atstovas Marius Bartkus, su „Porsche 911 GT3 Cup 992“ distanciją įveikęs per 5,13 sek.

Žiūrovų laukia kelios transliacijos

TV3.lt portalo skaitytojai šiandien galės mėgautis keliomis „Aurum 1006 km“ lenktynių transliacijomis.