Ispanijos futbolo rinktinei pergalę Europos čempionato ketvirtfinalyje gražiu smūgiu galva per pratęsimą išplėšęs saugas Mikelis Merino įvartį šventė neįprastai. Futbolininkas kelis kartus apibėgo kampinio vėliavėlę ir tada aukštai iškėlęs rankas į viršų pradėjo džiaugtis.

„Real Sociedad“ ekipos futbolininkas pasirodo taip šventė ne šiaip sau.

Internete pradėjo plisti vaizdai, kad 1991 metais tame pačiame Štutgarto miesto stadione įvartį tokiu pat būdu šventė ir jo tėtis Angelis Merino.

„Šis stadionas turi kažką tokio, kas atneša mums sėkmę. Čia įmušė ir mano tėtis. Mūsų šeimai tai yra ypatingas stadionas“, – po rungtynių ispanų žiniasklaidai sakė šalies herojumi tapęs žaidėjas.

Aikštėje M. Merino pasirodė iki pagrindinio rungtynių laiko pabaigos likus 10 minučių, kai pakeitė Nico Williamsą, o prieš tai jis savo vienintelį įvartį už Ispaniją buvo pelnęs UEFA tautų lygos rungtynėse 2020 metais.

Negana to įvyko dar vienas sutapimas: tas dvi rungtynes, kurias skyrė daugiau nei du dešimtmečiai, Ispanijoje komentavo tas pats futbolo komentatorius.

M. Merino tėvas taip pat žaidė saugo pozicijoje ir turėjo sėkmingą karjerą aukščiausioje Ispanijos futbolo lygoje. 1988-1994 metais jis žaidė „Osasuna“ klube Ispanijoje ir pasižymėjo įvarčiu UEFA taurės antrojo turo rungtynėse, o „Osasuna“ tąkart įveikė „Stuttgart“ futbolininkus 3:2.

Merino jaunesniajam tai buvo vos antras įvartis atstovaujant savo šalį tarptautinėse rungtynėse. Ispanija įveikė Vokietiją 2:1, o pusfinalyje  „La Roja“ varžove bus Prancūzija, kuri po 11 m. baudinių serijos įveikė Portugaliją.