Paklausta, kas paskatino ryžtis tokiai fotosesijai, Gerda atskleidė, kad idėją jai pasiūlė plastinių operacijų klinika, su kuria ji bendradarbiauja.
„Pasiūlė plastinių operacijų klinika, nes esu vienas iš jų veidų. Jie greičiausiai darys tai kaip reklaminį projektą, bet su mintimi, kuri man patiko.
Kadangi mano plastikos chirurgė dirba būtent šioje klinikoje ir aš ja labai pasitikiu – esu atlikusi dvi operacijas pas ją – sutikau. Pati idėja buvo parodyti moters kūną ir kartu perteikti mintį, kad jei jau ryžtiesi pokyčiams dėl kompleksų, reikia nepamiršti, jog plastinė chirurgija neatsiejama nuo randų“, – naujienų portalui tv3.lt atviravo Gerda.

Ji taip pat pabrėžė, kad fotosesijos tikslas nebuvo provokacija, o moteriško grožio išryškinimas:
„Buvo svarbu parodyti ir randelius iš arčiau, ir apskritai perteikti moterišką grožį. Tam buvo naudojamos gėlės, kurios dengė tam tikras kūno vietas. Visa fotosesija buvo estetiška – nuogas kūnas matėsi, bet nieko vulgaraus nebuvo. Todėl ir sutikau sudalyvauti.“
Gerda Žemaitė ryžosi drąsiai fotosesijai
Nors tokios fotosesijos kai kam gali atrodyti iššūkis, Gerda prisipažino, kad jaudulio beveik nebuvo.
„Negalėčiau pasakyti, kad jaudinausi, nes viskas buvo pridengta gėlių žiedais. Man apskritai nėra gėdos jausmo dėl nuogo kūno – aš manau, kad moterų kūnai yra labai gražūs. Ir ne tik moterų – ir vyrų.
Gal kartais tam skiriama per daug reikšmės. Aišku, labai svarbu, kaip tai pateikiama. Kai viskas daroma estetiškai – tai viena, bet jei pateikiama vulgariai – tai visai kas kita. Tikrai nesiryžčiau vulgariai fotosesijai, bet šis projektas buvo labai skoningas, todėl norisi skleisti tokią žinutę“, – pasakoja moteris.
Ji atvirai kalbėjo ir apie priežastis, kodėl ryžosi plastinei operacijai:
„Moterys dažnai darosi plastines operacijas po gimdymo, nėštumo, nes kūnas ne visada grįžta į tas pačias formas. Kaip ir mano atveju – aš tiesiog norėjau atlikti pilvo plastiką, kad kuo greičiau sugrįžčiau į ankstesnes formas.
Aš visą gyvenimą sportuoju, į sporto salę grįžau labai greitai po Cezario pjūvio. Gydytoja rekomendavo palaukti, bet jau po dviejų savaičių minimaliai pradėjau sportuoti, norėdama kuo greičiau susigrąžinti formas.
Tačiau yra dalykų, kurių sportas nepataiso – pavyzdžiui, išsitampiusi oda, atsiskyrę preso raumenys. Tokiais atvejais vienintelis sprendimas yra operacija.“
Gerda taip pat pabrėžė, kad svarbiausia yra tai, kaip moteris jaučiasi savo kūne:
„Operacija leidžia pasiekti norimą rezultatą, bet reikia turėti omenyje, kad randas liks. Jis gali būti didelis, o kaip jis gys – priklauso nuo organizmo. Pavyzdžiui, pas mane viskas sugijo labai gražiai – ten toks siūliukas, kurį aš vadinu „šypsena“.
Bet yra moterų, kurių organizmas gydo sunkiau, formuojasi keloidiniai randai. Kiekviena turi įvertinti savo situaciją. Svarbiausia – kaip pati jaučiasi. Jei moteris jaučiasi gerai, myli save tokią, kokia yra – valio! Bet jei po nėštumo likusi oda jai trukdo, jei ji pradeda kompleksuoti, kaip aš pradėjau – tada verta pagalvoti apie pokyčius.“
Ji neslepia, kad prieš operaciją jautė didelį diskomfortą dėl savo kūno:
„Aš pradėjau kompleksuoti – maudymosi kostiumėlius dėvėdavau tik vientisus, nes man tas pilvas buvo negražus. Gal todėl, kad nuo mažens buvau liekna, visada prižiūrėjau mitybą.
Man tai buvo svarbu, norėjau grįžti į savo linijas. Dabar turiu randą, bet jis man netrukdo, nes daug gražiau turėti plokščią pilvą, kokį visada turėjau, nei odą, kuri kyšo iš visur ir mane erzina. Bet jei kitoms moterims tai netrukdo – valio! Viskas priklauso nuo paties žmogaus.“
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!