Į klausimą, ką pati mano apie protestus, kuriuos kai kurie politikai nesibodi pavadinti chuliganizmu, Ruslana atvirai pareiškė, kad šiandiena – tai istorinis įvykis, todėl galimybė čia dalyvauti – neįkainojama: „Mūsų šalis turi tapti tarptautinės bendruomenės dalimi ir jau laikas pamiršti moralinę dilemą, kuriuo keliu pasukti, mes nenorime sugrąžinti sovietmečio.“
Pašnekovė taip pat pridūrė, kad kito šanso Ukraina gali ir neturėti: „Mūsų istorija ir kultūra yra labai turtinga, tai, kad patys galime apsispręsti, jau parodė viena revoliucija. Turime suprasti, kad mūsų šalis turi keistis ne po truputį, o labai labai bei pasiryžti naujam atgimimo pokyčiui. Turime tapti nauja šalimi ir šis pokytis turi būti principinis bei stiprus. Kai patys suvoksime būtinybę keistis, be jokių dvejonių pasirinksime teisingą kelią“, – balsas.lt pasakojo vakarus Kijevo Nepriklausomybės aikštėje leidžianti atlikėja.
Grasino susideginti
Itin aktyviai protestuotojus Ruslana palaikė ir 2005 metais, kuomet vyko Oranžinė revoliucija. Vėliau ji buvo išrinkta Aukščiausios Tarybos deputate.
Prieš daugiau nei savaitę dainininkė neištvėrė ir užlipus ant scenos mitinguotojams pareiškė, kad susidegins, jeigu ir toliau Ukraina liks dabartinio Viktoro Janukovyčiaus bei valdžios rankose. Atlikėja įsijungė į protesto akciją beveik nuo pat jos pradžios. Prieš kelias savaites ji paskelbė bado streiką.
Ruslanos nusprendė šiuo klausimu nepalaikyti jos vyras Aleksandras Ksenofotntovas. Jis pareiškė, kad distrofikų Europai nereikia, Europai reikia stiprių žmonių.
Populiari ir didelį autoritetą turinti 40 metų atlikėja tikėjosi, kad šis žingsnis padės atkreipti ne tik ukrainiečių, bet ir kitų šalių dėmesį į Ukrainoje vykstančią Europos Sąjungos (ES) šalininkų akciją.