• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jungtinių Valstijų prezidentui Trumpui pareiškus, neva Zelenskis kaltas dėl karo ir jis yra Ukrainos diktatorius, daugelis Lietuvos politikų liko priblokšti. Vieni aiškina, kad įvyko lūžis ir Trumpą veikia Rusijos dezinformacija. Kiti aiškina, kad Trumpas yra emocionalus lyderis ir klaidingų pareiškimų vertinti nereikia, esą reali situacija dėl taikos derybų su Rusija gali būti ir kitokia.

Jungtinių Valstijų prezidentui Trumpui pareiškus, neva Zelenskis kaltas dėl karo ir jis yra Ukrainos diktatorius, daugelis Lietuvos politikų liko priblokšti. Vieni aiškina, kad įvyko lūžis ir Trumpą veikia Rusijos dezinformacija. Kiti aiškina, kad Trumpas yra emocionalus lyderis ir klaidingų pareiškimų vertinti nereikia, esą reali situacija dėl taikos derybų su Rusija gali būti ir kitokia.

REKLAMA

Daugiau apie tai – TV3 Žiniose.

Nuo paskutinio gyvo Donaldo Trumpo susitikimo su Volodymyru Zelenskiu prabėgo maždaug pusmetis. Tuomet D. Trumpas su V. Zelenskiu dar apsikeisdavo maloniais žodžiais. Tiesa, tada D. Trumpas buvo tik kandidatas į prezidentus.

Kardinaliai pasikeitė retorika

Tačiau dabar, jam tapus prezidentu ir pradėjus kalbėtis su Vladimiru Putinu, Jungtinių Valstijų prezidento retorika pasikeitė kardinaliai. Pradedant nuo vakarykščių pareiškimų, jog neva Ukraina pati išprovokavo karą: „Sėkmingas komikas Volodymyras Zelenskis įkalbėjo Jungtines Valstijas išleisti 350 milijardų dolerių ir pradėti karą, kurio neįmanoma laimėti.“

„Turbūt reikia aiškiai pasakyti – neišprovokuoti karo 2022 metais buvo galima tik atiduodant Ukrainą Rusijai“, – rėžė buvęs krašto apsaugos ministras Laurynas Kasčiūnas.

„Nuolat kartojama, kad Amerika teikia daugiau paramos nei Europa. Tai yra tiesiog faktinė netiesa, visą tą statistiką mes turime, žinome, kad trečdaliu daugiau paramos yra Europa suteikus“, – „Žinių radijui“ komentavo užsienio reikalų ministras Kęstutis Budrys.

REKLAMA
REKLAMA

Socialiniame tinkle „Truth“ D. Trumpas pridūrė, kad V. Zelenskis yra diktatorius, nerengia rinkimų Ukrainoje ir pažėrė neteisingų skaičių, neva pasitikėjimas juo Ukrainoje labai žemas.

„Kai girdi, kad Jungtinių Valstijų prezidentas kalba apie tai, jog Zelenskiui reikia rinkimų legitimumui, o Putinui, kuris jau 25 metus sukūręs autoritarinę despotiją, išsirenka ir mechaniškai sufalsifikuoja visus rinkimus, nereikia to. Akivaizdu, kad yra įvykęs lūžis“, – kalbėjo L. Kasčiūnas.

REKLAMA

Jis sako, kad bando suvokti, kodėl D. Trumpo retorika staiga pasikeitė. O teorijų yra įvairiausių, viena jų – spaudimas V. Zelenskį pasiduoti, nes jam nesutinkat su derybomis, D. Trumpas atrodytų silpnas.

„Aš vis dar viliuosi, bet iš to, ką mes girdim kol kas labai sunku turėti kažkokio entuziazmo šiuo klausimu“, – dėstė buvęs krašto apsaugos ministras.

Įtaria dezinformacijos poveikį

Prezidentą Gitaną Nausėdą taip pat šokiravo D. Trumpo retorika.

„Suneramino Rijade įvykusio susitikimo tam tikri signalai, kurie, deja, rodo, kad yra daug klaidingo įsivaizdavimo apie tai, kas vyksta Ukrainoje, klaidingų prielaidų. Tai, ko gero, yra Rusijos tam tikra propagandos pergalė“, – svarstė G. Nausėda.

REKLAMA
REKLAMA

Pasak prezidento vyriausiosios patarėjos užsienio klausimais, D. Trumpą paveikė Rusijos dezinformacija.

„Bet kad taip perimtas greitai Rusijos naratyvas, dezinformuojantis naratyvas, akivaizdžiai neatitinkantis tikrovės naratyvas, šitas trenkė kaip perkūnas iš giedro dangaus“, – „LRT radijui“ komentavo Asta Skaisgirytė.

Tačiau kiek diplomatiškiau kalba prezidento patarėju dirbęs, dabartinis užsienio reikalų ministras K. Budrys.

„Aš nevadinčiau to rusišku naratyvu, kietesnės retorikos mes esame ir anksčiau matę, kad kai kurie teiginiai neatitinka tikrovės, tas yra akivaizdu“, – „Žinių radijui“ dėstė K. Budrys.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Nemažai Europos lyderių šiuo metu baiminasi, kad jei čia ne D. Trumpo derybinė taktika spaudžiant V. Zelenskį pusvelčiui atiduoti milijardų vertus Ukrainos požeminius turtus, Vašingtonas gali padaryti nuolaidų Maskvai.

„Supykusio žmogaus asmeniškumais pagrįsta žinutė. Ir kai kalbame su žmonėmis, kurie yra dirbę pas Trumpą, jo administracijoje, jie sako: jis toks yra, jis taip reaguoja“, – pabrėžė Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Giedrimas Jeglinskas.

REKLAMA

Siūlo nepriimti tiesiogiai

Vis dėlto šalies politikai neatmeta, kad tokia D. Trumpo retorika yra derybų dalis. Ir puoselėja viltį, kad smūgio atgal, jei nesilaikys derybų plano, gali sulaukti ir pats V. Putinas.

„Tikiuosi, kad tose derybose tarp visų reveransų Rusijai D. Trumpas, ar jo derybininkai, turi vėzdą kitoje rankoje. Naftos kainos tikrai gali paveikti rusus, sankcijos stipresnės, kurias jie gali duoti, jeigu rusai pareikalaus per daug ar nenusileis“, – vardijo L. Kasčiūnas.

„Mus dabar pykdo su Amerika, o mums reikia Trumpą supykdyti su Putinu. Ramiai, nereaguoti, nes kovoje, jei emocijos paima viršų, tai tu praloši“, – įsitikinęs užsienio reikalų komiteto narys Žygimantas Pavilionis.

REKLAMA

Kai kurie politikai priduria, kad D. Trumpo pareiškimai socialiniuose tinkluose ir reali situacija gali skirtis. Mat D. Trumpas jo aplinkos žmonių yra įvardijamas kaip emocingas politikas. O mums, lietuviams, esą šiuo atveju reikia toliau stiprinti savo gynybą, ieškoti prieigos prie D. Trumpo administracijos.

„Paryžiuje susitiko šalys, kurios nefinansuoja gynybos net 2 procentais. Net jūsų mylima Danija. O jie mus laiko pačiais geriausiais, sako: jūs – didžiausias pavyzdys. Taip sakė didžiausi „trampistai“. Tai mes iš tikrųjų tapkime tais pavyzdžiais“, – siūlė Ž. Pavilionis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Premjeras Gintautas Paluckas sako, kad artimiausiu metu kartu su Šiaurės ir Baltijos šalių kolegomis ketina vykti į Jungtines Amerikos Valstijas

„Baltijos šalys, Lenkija tas pastangas demonstruoja, ilgai neutrali Švedija, Suomija įstojo į NATO, todėl mes turime pilną moralinę teisę šnekėtis ir tikėtis, jog mūsų regiono interesai JAV politinėje darbotvarkėje stovės tvirtai“, – teigė ministras pirmininkas. 

Reikia padaryti daug namų darbų ir neimti į galvą to, ką kiekvieną rytą socialiniuose tinkluose skelbia D. Trumpas.

Daugiau apie tai – aukščiau esančiame vaizdo įraše. 

Balandžio 16 d. TV3 Žinios. Šimonytė Nausėdos sprendimą dėl valstybės kontrolieriau posto sulygino su Trumpu ir Orbanu: tai nėra pirmas kartas
Balandžio 16 d. TV3 Žinios. Kuršių nerijoje vyksta ugniagesių pratybos
Balandžio 16 d. TV3 Žinios. Burtininkais apsimetę sutuoktiniai iš klaipėdiečių išviliojo pusę milijono eurų: gąsdino mirusiųjų žinutėmis, kapais
Balandžio 16 d. TV3 Žinios. Politikai prakalbo apie diplomatinių santykių su Kinija atkūrimą: „Būtų siekiamybė“
Balandžio 16 d. TV3 Žinios. Vokiečių brigados kariai ieško būsto Lietuvoje: vos patalptinus skelbimą internete, užpuolė „botai“
Balandžio 15 d. TV3 Žinios. Parduotuvėse įsibėgėja priešvelykinis apsipirkimas: pasakė, kiek išleis švenčių stalui
Balandžio 15 d. TV3 Žinios. Dėl įmigrantų iš Centrinės Azijos – Palucko ir Jauniškio susirūpinimas: ateityje gali iššaukti tam tikrų problemų
Balandžio 15 d. TV3 Žinios. Saldusis Velykų stalas šiemet brangs dar labiau: papasakojo, iš ko susideda šakočių kaina
Balandžio 15 d. TV3 Žinios. Erkės jau guldo į ligonines pacientus: medikai įspėja – po šiltos žiemos pilna net ir gatvėse
Balandžio 15 d. TV3 Žinios. Po skrydžio į kosmosą – prasiveržusios Katy Perry emocijos: bučiavo žemę ir kalbėjo apie meilę
Balandžio 15 d. TV3 Žinios. Mažojoje Lietuvoje – išniekintos senosios liuteronų kapinės
Balandžio 15 d. TV3 Žinios. Brangstant kiaušiniams amerikiečiai imasi gudrybių – margina bulves
Balandžio 15 d. TV3 Žinios. Po Kaune supleškėjusio medinio namo – kaimynų liudijimai: vadino narkomanų irštva
Balandžio 15 d. TV3 Žinios. Vilniečiai skuba džiaugtis pirmaisiais besiskleidžiančiais sakurų žiedais
Balandžio 15 d. TV3 Žinios. Pigesnę elektrą socialiai pažeidžiamiems žadėję valdantieji stringa: senjorai jau piktinasi nebegalintys išsimokėti
Balandžio 15 d. TV3 Žinios. Linksta kojos net drąsiausiems: aplankė naują ekstremalią aikštelę Vilniaus televizijos bokšte
Balandžio 14 d. TV3 Žinios. Lietuviškos prekės užsienyje parduodamos su rusiškomis etikėtėmis: agurkai su Lietuvos vėliava ir užrašu „rusiška virtuvė“
Balandžio 14 d. TV3 Žinios. Buvęs VSD vadovas: fiksuota maždaug 10 atvejų, kai į šalį bandė atvykti radikalūs musulmonai
Balandžio 14 d. TV3 Žinios. Dėl dar vis nepastatyto stadiono savivaldybė kaltina EK: „Visi reikalingi sprendimai jau yra priimti“
Balandžio 14 d. TV3 Žinios. Seime – siūlymas abortus atlikti nemokamai: „Tokiu keliu turėtų eiti demokratiškos valstybės“
Balandžio 14 d. TV3 Žinios. Artėjant Velykoms – patarimai iš specialistų: atskleidė idealiausią kiaušinių virimo laiką
Balandžio 14 d. TV3 Žinios. Rusijoje prasidėjo pavasarinis šaukimas į kariuomenę: štai kokios nuotaikos kareivinėse
Balandžio 14 d. TV3 Žinios. Kariuomenės auditas atskleidė nemalonią tiesą: jei neišspręsime šios problemos, divizijos nebus
Balandžio 14 d. TV3 Žinios. Įspūdingi gervių šokiai: Lietuvoje užfiksuoti vaizdai atima žadą
Balandžio 14 d. TV3 Žinios. Ekspertai baiminasi, kad JAV Irano nesustabdys: šalis jau aprūpino sąjungininkus Europą siekiančiomis raketomis
Balandžio 14 d. TV3 Žinios. Siūlo drausti cigaretes jaunimui iki 21-erių: baudžiami būtų ir suaugę, kurie rūko šalia nepilnamečio
Balandžio 12 d. TV3 Žinios. Kenkėjai sparčiai naikina Lietuvos egles – pernai pasiglemžė 2000 hektarų
Balandžio 12 d. TV3 Žinios. Per vieną dieną – 500 hektarų mišrių medynų: tūkstančiai gyventojų visoje šalyje atkuria miškus
Balandžio 12 d. TV3 Žinios. Kaimyninėje Latvijoje – neregėtas infekcijos protrūkis: 30 vaikų ligoninėje, dalis kovoja dėl gyvybės
Balandžio 12 d. TV3 Žinios. Padarykite šį veiksmą rytoj: nuo seno tikima, kad apsaugos namus nuo blogybių
Balandžio 12 d. TV3 Žinios. Istorinės derybos: Vašingtonas ir toliau žarstosi kariniais grasinimais, o toks tonas Iranui nepatinka
Balandžio 12 d. TV3 Žinios. Kruvina naktis Ukrainoje: Zelenskis turi rimtą prašymą sąjungininkėms
Balandžio 12 d. TV3 Žinios. Nelaimių virtinė šeštadienį: žuvo 36-erių vairuotojas, į autoįvykį pateko policija
Balandžio 12 d. TV3 Žinios. Pateikė daugiau detalių apie sprogimą kavinėje: „Vaizdas baisus“
Balandžio 12 d. TV3 Žinios. Laive „Sūduvis“ prasideda išskirtinės ekskursijos – pirmojoje apsilankė čia tarnavusi įgula
Balandžio 12 d. TV3 Žinios. Apie pavojingą anesteziologo-reanimatologo Nerijaus stažuotę Ukrainoje nežinojo net tėvai
Balandžio 12 d. TV3 Žinios. Gėrimų gamintojus piktina planuojamas cukraus mokestis: „Tai yra diskriminacinis mokestis“
Balandžio 12 d. TV3 Žinios. Lietuviai šluoja kelionių bilietus – negąsdina net Velykų laikotarpiu gerokai išaugusios kainos
Balandžio 10 d. TV3 Žinios. Įvertino lietuvių būstų kainas: nuo to priklauso, kas mokės NT mokestį
Balandžio 10 d. TV3 Žinios. Ukrainiečiai sulaikė už Rusiją kovojusius Kinijos karius: įspėja, kad į karą įsitraukė dar viena šalis
Balandžio 10 d. TV3 Žinios. Papasakojo, kaip vyko Ukrainoje žuvusio lietuvio gelbėjimo operacija: „Tikrai buvo sudėtinga“
Balandžio 10 d. TV3 Žinios. Moteriai persodino sesers gimdą, po to sekė dar vienas stebuklas: „Buvo tikrai nuostabu“
Balandžio 10 d. TV3 Žinios. Eimantas Stanionis ruošiasi istorinei kovai
Balandžio 10 d. TV3 Žinios. Pacientai praras teisę rinktis gydytoją: išbandomu pilotiniu projektu siekiama mažinti eiles
Balandžio 10 d. TV3 Žinios. „Dienos komentaras“ – pokalbis su Pramonininkų konfederacijos prezidentu Vidmantu Janulevičium
Balandžio 10 d. TV3 Žinios. NT mokesčio galvosūkis išvargino valdančiuosius – prie jo žada grįžti vėliau
Balandžio 10 d. TV3 Žinios. II pensijų pakopos fondai neteko milijardo eurų – ekonomistas atsakė, ar pavyks atsigauti
Balandžio 10 d. TV3 Žinios. 2 iš 10 gyventojų nėra pasiruošę dienai X: valdžia pripažįsta, kad padarė per mažai
Balandžio 9 d. TV3 Žinios. „Dienos komentaras“ – pokalbis su NSGK pirmininku Giedrimu Jeglinsku
Balandžio 9 d. TV3 Žinios. Lietuvos politikai ramina dėl galimo JAV karių išvedimo iš Rytų Europos: 10 tūkst. – nėra daug
Balandžio 9 d. TV3 Žinios. Maitinimo sektorius – ties bankroto riba: įkalbinėja valdančiuosius sumažinti PVM
Balandžio 9 d. TV3 Žinios. Po gaisro garsiajame Bačkonių restorane – milžiniški nuostoliai savininkams
Balandžio 9 d. TV3 Žinios. Lietuvoje maisto kainos kyla žaibiškai: „Perlipome ES vidurkį ir kitose šalyse yra pigiau negu pas mus“
Balandžio 9 d. TV3 Žinios. Profsąjungos siūlo neapmokestinti NT mokesčiu pirmojo būsto, bet valdantieji nesutinka: „Močiutė nemokės ir Žemaitaitis nemokės“
Balandžio 9 d. TV3 Žinios. Po septynmečio sužalojimų Kauno forte – policijos tyrimas: vos nepražudė artimųjų smalsumas?
Balandžio 9 d. TV3 Žinios. Kas penktas lietuvis gyvena į skolą – pajamos nepadengia net būtiniausių išlaidų
Balandžio 9 d. TV3 Žinios. Po paauglio apsinuodijimo antifrizu – medikų įspėjimas tėvams
Balandžio 9 d. TV3 Žinios. Vilnietė apie Orbakaitės koncertą Vilniuje: „Mes kažkada į vystyklus kakojom, tai nebūtinai šiandien mus šūdžiais turi vadinti“
Balandžio 9 d. TV3 Žinios. Sraigių augintoja Janina neatsižavi šiais gyvūnais: „Viena už kitą gražesnės“
Balandžio 9 d. TV3 Žinios. Pasauliui pristatyti prieš 10 tūkst. metų išnykusios vilkų rūšies palikuonys: ekspertai neskuba tuo džiaugtis
Balandžio 9 d. TV3 Žinios. Kinišką produkciją JAV perkantys vartotojai griebiasi už galvų: nauji muitai kainas pučia kasdien
Balandžio 9 d. TV3 Žinios. „Betonkės“ remontu besidžiaugiantis vairuotojas: „Suvažinėjau čia vienuolika mašinų“
Balandžio 9 d. TV3 Žinios. Lietuviai sureagavo į Seimo narių naktines ir šventines keliones taksi: „Visada visi jie meluoja“kiukai
Balandžio 8 d. TV3 Žinios. Paskiepytų nuo tymų vis mažėja: mamos atskleidė, kas jas gąsdina labiausiai
Balandžio 8 d. TV3 Žinios. Prieš Velykų šventę – neraminanti žinia dėl maisto kainų augimo: brangs ne tik jautiena ir silkė
Balandžio 8 d. TV3 Žinios. Milžinišką dotaciją Sirijai skyrusi ES nematė reikalo stiprinti pasienio su Rusija ir Baltarusija
Balandžio 8 d. TV3 Žinios. „Dienos komentaras“ – pokalbis su politikos apžvalgininku Vidu Rachlevičiumi
Balandžio 8 d. TV3 Žinios. Pagerbti tragiškai Pabradėje prieš porą savaičių žuvę keturi amerikiečių kariai
Balandžio 8 d. TV3 Žinios. Įvertino „vatnikais“ išvadinų parlamentarų balsavimą Seime: „Tiesiog jie bijo“
Balandžio 8 d. TV3 Žinios. Akibrokštas dvylikametės kelmiškės laidotuvėse – klebonas rėžė skaudžią kalbą vaiką praradusiems jauniems tėvams
Balandžio 7 d. TV3 Žinios. Būsto paskolos karo atveju: Lietuvos Bankas atsakė, ar gali nuo jų atleisti
Balandžio 6 d. TV3 Žinios. JAV protestai prieš Trumpą
Balandžio 6 d. TV3 Žinios. Algimantas Čekuolis atgulė amžinojo poilsio – jį išlydėjo šeima ir draugai
Balandžio 6 d. TV3 Žinios. Lietuvoje mažėja gaunančių minimalią algą – atsakė, kas uždirba mažiausiai
Balandžio 6 d. TV3 Žinios. Dauguma lietuvių nemoka teisingai rūšiuoti – dėl to nesutaria ir valdžia
Balandžio 6 d. TV3 Žinios. Trečdalis Lietuvos kelių yra blogos būklės: „Dirba ant durniaus ir viskas“
Balandžio 6 d. TV3 Žinios. Verslininkai pardavinėja išvykimo krepšius – patys susiruoštumėte 100 eurų pigiau
Balandžio 6 d. TV3 Žinios. Lietuviai masiškai perka NT – negąsdina kylančios kainos, domisi ir užsieniu
Balandžio 5 d. TV3 Žinios. Trumpo „ekonominis armagedonas“ – smūgis visam pasauliui: brangs ne tik prekės, bet ir tūkstančiai gali likti be darbo
Balandžio 5 d. TV3 Žinios. Rusai surengė vieną baisiausių karo atakų: skolingi priešams neliko ir ukrainiečiai
Balandžio 4 d. TV3 Žinios. Aiškėja, kur iškils naujas karinis poligonas: specialistai pabrėžia tokios vietos naudą regione
Balandžio 4 d. TV3 Žinios. Vilniuje veikia 17 kultūrai skirtų dainyklų – opociziją piktina čia pardavinėjamas alkoholis
Balandžio 4 d. TV3 Žinios. Grybautojus džiugina pirmieji bobausiai – specialistai įspėja, kad valgyti gali būti pavojinga
Balandžio 4 d. TV3 Žinios. Teismas sugrįžo prie „Grigeo“ bylos: paaiškino, kodėl tyrimas užsitęsė 5 metus
Balandžio 4 d. TV3 Žinios. Verslams reikalaujant stabdyti mokesčių reformą, Paluckas atkerta: „Nereikia gąsdintis“
Balandžio 4 d. TV3 Žinios. Vagys apšvarino žaislų parduotuvę – jų taikiniu tapo madingi pliušiniai žaislai
Balandžio 4 d. TV3 Žinios. Sukčiai iš panevėžietės išviliojo santaupas ir butą: įspėja apie plintantį naują sukčiavimo būdą
Balandžio 4 d. TV3 Žinios. Markučių gyventojai bijo išeiti į gatvę ir pasigenda tarnybų veiksmų: „Niekas problemos spręsti nenori“
Balandžio 4 d. TV3 Žinios. Verslui nerimaujant dėl Trumpo įvestų tarifų, Izgorodinas įsitikinęs – jie bus panaikinti rudenį
Balandžio 4 d. TV3 Žinios. Ypatingoje Čiurlionio parodoje – dar nematyti menininko darbai
Balandžio 4 d. TV3 Žinios. Lietuviai šokiruoti tokiu užsieniečių elgesiu: kai kur šaudyti gandrus – pramoga
Balandžio 4 d. TV3 Žinios. Brangstant Velyų stalui parduotuvėje įsižiebė šeimyninins konfliktas: „Kai tu negamini, tai taip“
Balandžio 4 d. TV3 Žinios. Žmonės šį vaistą nuo visų ligų iš miško tempia glėbiais: mokslininkė perspėjo elgtis atsargiai
Balandžio 4 d. TV3 Žinios. Aurimas Mockus papaskojo, kaip buvo išgelbėta valtis „Kuršis“: už viską dėkoja australei Liz
Balandžio 4 d. TV3 Žinios. Neįprastas vaizdas – Karolis III užgrojo morka
Balandžio 3 d. TV3 Žinios. Lietuviai degalus masiškai pilasi užsienyje: „Jei yra pigiau piltis Švedijoje, tai kažkas ne taip“
Balandžio 3 d. TV3 Žinios. Latviai ir estai uždaro rusiškas mokyklas: atsakė, ar taip pasielgs ir Lietuva
Balandžio 3 d. TV3 Žinios. Lietuva išlydėjo Pabradėje žuvusius JAV karius: „Visą savaitę graudinausi“
Balandžio 3 d. TV3 Žinios. Putino pasiuntinys susitiko su Trumpo patarėju: aiškėja, apie ką kalbėjo
Balandžio 3 d. TV3 Žinios. Šiltuoju metų laiku daugėja nelamių namuose: įspėja tėvus su mažais vaikais
REKLAMA
Lietuvos politikai nieko daugiau ir nemoka tik kiršinti,pjudyti,kelti ir kurstyti konfliktus.Dar karinių veiksmų pradžia nesukėlė,tokios politinės trydos,kaip vienas žodis -taika.
Tik tai mūsų vagys, melagiai, padlaižiai politikai ir moka. Ištisos rietenos, pjautynės, seime, vyriausybėje, savivaldybėse. Darbo nėra, melas ir vagystės.
Visa valdzia ir spauda buvo akli 4 metus. Nei mate ka Trumpas veike, nei girdejo, ka jis snekejo.

Trumpas tiesiai šviesiai visus metus sake, kad savo priesams (tiek viduje, tiek isoreje) atkeršys. Ta ir daro. Maziau reikėjo visokiu WaPo, NYT, Guardianu ir CNN skaityti.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų