tomas behrend

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tomas behrend“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tomas behrend“.

Prasidėjo atvirasis Australijos teniso čempionatas

Pirmadienį (01.19) Melburne prasidėjo pirmasis šio sezono "Grand Slam" serijos turnyras - atvirtosios Australijos teniso pirmenybės, kurių prizų fondą sudaro 19 mln. Australijos dolerių.
2004-01-19

Atvirosiose JAV teniso pirmenybėse Niujorke

Pirmadienį (08.25) Niujorke prasidėjo atvirasis JAV teniso čempionatas, kurio prizų fondą sudaro 17 mln. JAV dolerių. Varžybų favoritė belgė Kim Clijsters (Kim Kleisters) 6:2, 6:3 nugalėjo korto šeimininkę Amber Liu, trečioji pagal reitingą amerikietė Lindsay Davenport (Lindsėj Davenport) 6:1, 6:0 sutriuškino belgę Els Callens (Els Kalens), devintoji turnyro raketė slovakė Daniela Hantuchova 6:3, 6:2 įveikė prancūzę Marion Bartoli, o septynioliktoji pagal skirstymą amerikietė Meghann Shaughnes...
2003-08-26

Staigmena ATP vyrų teniso turnyre Austrijoje

Austrijoje tęsiasi ATP serijos "Generali Open" vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 925 tūkst. eurų. Trečiadienį (07.23) rytinėse antrojo rato varžybose staigmeną pateikė Nicolas Massu (Nikolas Masu) iš Čilės.
2003-07-23

ATP serijos vyrų teniso turnyre Štutgarte

Vokietijoje vykstančiame ATP serijos "Mercedes Cup" vyrų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 765 tūkst. eurų, pirmadienį vyko dar septyni pirmojo rato susitikimai.
2003-07-15

"Allianz Suisse Open" vyrų teniso turnyre Šveicarijoje

Šveicarijoje tęsiasi ATP serijos "Allianz Suisse Open" tarptautinis vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 550 tūkst. eurų. Antradienį varžybų favoritas bei naujasis Vimbldono čempionas šveicaras Roger`is Federeris (Rožė Federeris) 6:3, 6:7 (4:7), 6:3 nugalėjo ispaną Marcą Lopezą (Marką Lopesą), o antroji turnyro raketė vokietis Raineris Schuettleris (Raineris Šutleris) 6:2, 6:3 sutriuškino australą Wayne`ą Arthursą (Veiną Artursą). Kituose antradienio popietės mačuose pergales iškov...
2003-07-09

Komandiniame pasaulio vyrų teniso taurės turnyre Vokietijoje aiškėja lyderiai

Vokietijoje tęsiasi komandinis planetos vyrų teniso taurės turnyras, kuriame dalyvauja aštuonios ekipos. Antrąją pergalę keturių komandų Raudonojoje grupėje iškovojo Čekijos tenisininkai, trečiadienį (05.21) rezultatu 2:1 palaužę Ispanijos ekipos pasipriešinimą. Po šios pergalės čekai tapo grupės lyderiais, tačiau norėdami žaisti finale privalo paskutinėse grupės rungtynėse įveikti amerikiečius.