supirkimo kaina
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „supirkimo kaina“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „supirkimo kaina“.
Naujas AB „Jonavos grūdų“ sezonas: geros naujienos dėl grūdų priėmimo, supirkimo kainos ir paslaugų pasiūlos
AB „Jonavos grūdai“ jau pasiruošė naujam grūdų supirkimo sezonui: grūdų priėmimas pagreitės, supirkimo kaina bus konkurencinga, didės paslaugų pasiūla, bet ne jų kainos.
Grūdų priėmimo lyderiai Augalininkystės ekspertai atsargiai prognozuoja dar vienus rekordinius metus.
Pieno kainų dugnas: viskas tik blogyn?
Žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūrai perdirbėjams leidus birželį iki 14 proc. mažinti pieno supirkimo kainas, tuo nepatenkinti pieno rinkos krizę išgyvenantys gamintojai sako, tai reiškia jų padėties tolesnį blogėjimą. Tuo metu perdirbėjai sako, jog nuo birželio pieno supirkimo kainos gali kiek stabilizuotis, nors rinkos atsigavimo ženklų kol kas nėra.
Ūkininkai: prekybininkai naudojasi embargu ir mažina kainas
Loreta Mačiulienė, LRT televizijos naujienų tarnyba, LRT.lt Ūkininkų nedžiugina nei bulvių derlius, nei supirkimo kaina. Šiemet ji – rekordiškai žema ir nesiekia savikainos. Pasak bulvių augintojų, taip yra todėl, kad prekybininkai mažina kainas kaltindami Rusijos embargą. Kėdainių rajone 2 dešimtmečius ūkininkaujantis Saulius Dambrauskas bulvėmis kasmet užsodina daugiau nei 100 hektarų žemės. Nors iki bulviakasio pabaigos – dar kelios savaitės, jau dabar aišku, kad derlius bus mažesnis.
Derlius dar laukuose, o grūdų kainos jau veda iš proto
Derlius dar laukuose, o kova dėl jo – pačiame įkarštyje: supirkėjai ragina ūkininkus pasirašyti sutartis, o šie neskuba, nes tikisi kainų augimo.
Ankstyvą pavasarį netrūko raginimų išankstiniais sandoriais užfiksuoti 600–620 Lt už toną grūdų supirkimo kainą. Po pernykščio sezono staigmenų kai kurie ūkininkai prarado kantrybę ir pasirašė sutartis.
Uogautojai iškenčia ir karštį, ir vabzdžių atakas
Ypač gausiai užderėjus miške mėlynėms, Labanoro gyventojai kasdien traukia į mišką uogauti. Norėdami užsidirbti uogautojai sako kenčiantys ir karštį, ir vabzdžių atakas.
Pilnais krepšiais grįžta ir moterys, ir vyrai. Anksti ryte išskubėję per šešias, septynias valandas kai kurie priuogauja apie dvidešimt kilogramų mėlynių.
Tačiau uogavimą jie vadina pragarišku darbu – karšta ir labai sunku atsiginti vabzdžių.
Vilnos paklausa per maža, ėrienos – per didelė
Populiarėjantys gaminiai iš veltos vilnos didina jos paklausą. Tačiau ne tiek, kiek reikėtų avių augintojams.
Jie didžiąją dalį nukirptos vilnos, kaip ir anksčiau, tiesiog sunaikina. O štai gyventojai skundžiasi pasigendantys karšyklų, praneša „Panorama“.
Avių augintojai sako, kad pastaruosius keletą metų vilnos paklausa išaugo dėl populiarių gaminių iš veltos vilnos; vis dėlto nemažą dalį vilnos tenka sunaikinti. Supirkimo kaina nesiekia nė dviejų litų už kilogramą.