sjengas schalkenas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sjengas schalkenas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sjengas schalkenas“.

Prasidėjo "ABN Ambro World" tarptautinis vyrų teniso turnyras

Pirmadienį Olandijoje prasidėjo ATP serijos "ABN Ambro World" tarptautinis vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondas 842 tūkst. eurų. Pergalingai turnyrą pradėjo abu pirmojo aštuntuko žaidėjai: trečioji turnyro raketė vokietis Raineris Schuettleris 6:3, 6:2 nugalėjo austrą Stefaną Koubeką, o septintąjį reitingą turintis olandas Sjengas Schalkenas tokiu pat rezultatu 6:3, 6:2 nugalėjo 32-jų metų Kroatijos teniso veteraną Goraną Ivanisevičių.
2004-02-17

Amerikietis ir prancūzas - Australijos teniso pirmenybių aštuntfinalyje

Melburne tęsiasi atvirasis Australijos teniso čempionatas, kurio prizų fondą sudaro 19 mln. Australijos dolerių. Vyrų vienetų varžybose į aštuntfinalį iškopė turnyro favoritas 21 metų amerikietis Andy Roddickas (Endis Rodikas), penktadienį (01.23) šešioliktfinalyje per 71 minutę 6:2, 6:0, 6:2 sutriuškinęs tautietį Taylorą Dentą (Teilorą Dentą). Jo varžovu dėl teisės žaisti ketvirtfinalyje sekmadienį bus olandas Sjengas Schalkenas.
2004-01-23

Paaiškėjo dar šeši Australijos teniso pirmenybių aštuntfinalio dalyviai

Atvirajame Australijos teniso čempionate, kurio prizų fondą sudaro 19 mln. Australijos dolerių, penktadienį (01.23) paaiškėjo dar šeši moterų bei vyrų vienetų varžybų aštuntfinalio dalyviai.
2004-01-23

Laimėjęs turnyrą Brazilijoje olandas sugrįžo į ATP "Champions` Race" tenisininkų pirmąjį dešimtuką

Pirmadienį paskelbtoje 2003 metų "ATP Tour Champions` Race" tenisininkų klasifikacijoje po ilgesnės pertraukos į pirmąjį dešimtuką sugrįžo olandas Sjengas Schalkenas (Sjengas Šalkenas). Olandijos tenisininkas surinko 283 taškus ir iš dešimtuko išstūmė australą Marką Philippoussį (Marką Filipusį). Klasifikacijos lyderiu jau penktąją savaitę iš eilės lieka dvidešimtmetis amerikietis Andy`s Roddickas (Endis Rodikas). Prieš savaitę laimėjęs atvirąjį JAV čempionatą A.Roddickas turi 807 taškus i...
2003-09-16

Atvirajame JAV teniso čempionate lyderiai iškovojo pergales

Niujorke tęsiasi atvirasis JAV teniso čempionatas, kurio prizų fondą sudaro 17 mln. JAV dolerių. Antradienį (08.26) pergales vyrų vienetų varžybų pirmojo rato mačuose iškovojo bei į kitą etapą pateko lyderiai.
2003-08-27

Londono teniso kortuose - Vimbldono turnyro lyderių pergalės

Vimbldono teniso turnyre Anglijoje penktadienį pergales vyrų vienetų varžybų šešioliktfinalyje iškovojo bei į aštuntfinalį pateko lyderiai. Penktoji turnyro raketė amerikietis Andy Roddickas (Endis Rodikas) 7:6 (7:5), 6:4, 6:4 nugalėjo dvidešimt penktąjį pagal reitingą ispaną Tommy Robredo (Tomį Robredą), aštuntas pagal skirstymą olandas Sjengas Schalkenas 6:2, 6:4, 7:6 (7:3) įveikė rumuną Victorą Hanescu (Viktorą Hanesku), o dvyliktoji turnyro raketė tailandietis Paradornas Srichaphanas 6:4, ...
2003-06-27

Tarptautiniame Vimbldono teniso turnyre Londone

Anglijoje vyksta prestižinis Vimbldono teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 9,37 mln. svarų (15,54 mln. JAV dolerių). Moterų varžybose trečiadienio popietę nepasisekė devintajai turnyro raketei slovakei Danielai Hantuchovai, kuri 6:0, 4:6, 10:12 nusileido japonei Shinobu Asagoe.
2003-06-26

ATP serijos teniso turnyrą Miunchene lyderiai pradėjo pergalėmis

Pirmadienį Vokietijoje prasidėjo ATP serijos "BMW Open" vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 380 000 JAV dolerių. Antroji turnyro raketė tailandietis Paradornas Srichaphanas pirmojo rato mače 6:4, 6:1 nugalėjo vokietį Michaelį Kohlmanną, trečias pagal reitingą olandas Sjengas Schalkenas 6:3, 6:1 įveikė kitą korto šeimininką Larsą Burgsmuellerį, o aštuntas pagal skirstymą suomis Jarkko Nieminenas 6:2, 6:3 privertė pasiduoti gruziną Iraklijų Labadzę.