sergu atsakingai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sergu atsakingai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sergu atsakingai“.

Ligos televizijoje: kodėl laidų vedėjai neserga

Orams atšalus, lietuviai traukia iš stalčių nosinaites, lekia į parduotuves imbiero ir citrinos, tačiau šios priemonės akimirksniu nesuveikia – kostintys ir nosis varvinantys kolegos tokiu metu tampa norma. Dažnai darbuotojai, norėdami pasirodyti šaunūs ir atsakingi, net su temperatūra eina į darbą, tačiau taip jie tik išnešioja virusus po ofisą, o ir patys pasveiksta lėčiau. Todėl reikia ne tik dirbti atsakingai, bet ir sirgti.

Dirbant su maisto produktais gera sveikata kritiškai svarbi

Įsigalint permainingiems ir vis bjūrantiems orams, pasigauti virusą ar rudeninį peršalimą tampa itin lengva. Nepaisant nedraugiško oro, nerimą kelią ir aplink daugėjančių sergančių kolegų, atrodo, vis besitaikančių perleisti savo ligą šalia sėdintiems. Be abejo, suvaldyti ligų antplūdį dideliuose kolektyvuose yra sudėtinga, tad kalbiname UAB „Palink“, valdančio prekybos tinklą „IKI“ vykdantįjį direktorių Darių Malakauską apie tai, kaip paskatinti darbuotojus atsakingiau žiūrėti į savo sveikatą.

Tiesioginis bendravimas su klientais – atviras kelias virusams

Peršalimo ligos perduodamos oru, tad jomis užsikrėsti labai lengva – ypatingai darbo vietoje. Didelis kolegų būrys ar nuolatinis tiesioginis bendravimas su klientais šią riziką padidina dar daugybę kartų, tad kaip nuo to apsisaugoti? Didžiausio Lietuvoje buitinės technikos ir elektronikos mažmeninės prekybos tinklo „Topo centras“ generalinis direktorius Remigijus Štaras dalinasi patirtimi, kaip tokiame dideliame kolektyve pavyksta apsiginti nuo ligų virtinės.

Sergant eiti į darbą – darbuotojų užsispyrimas ar nerašytos kolektyvo taisyklės?

  Įsivyravus šaltajam metų laikotarpiui ore tykantys virusai palaužia vis daugiau žmonių. Nepaisant ligų simptomų, kurie kelia grėsmę ne tik sergančiojo, bet ir aplinkinių sveikatai, užuot gydantis namie dauguma darbuotojų užsispyrusiai toliau keliauja į darbą. Viso to pasekmės – nepatenkinti kolegos, dar labiau suprastėjusi savijauta, o naudos iš to maža. Praėjusių metų sergamumo laikotarpiu vykdyto tyrimo rezultatai atskleidė, jog net 82 proc.
Į viršų