sergeyus brinas
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sergeyus brinas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sergeyus brinas“.
„Google“ įkūrėjas „Apple“ ar „Facebook“ pavadino grėsme laisvei
Vienas iš „Google“ įkūrėjų, Sergeyus Brinas, pareiškė nerimaujantis dėl interneto ateities, rašo „The Guardian“. Anot jo, į kovą prieš interneto laisvę visame pasaulyje stojo itin galingos jėgos.
S. Brino teigimu, didžiausią grėsmę internetui kelia vyriausybių siekis kontroliuoti internete esančią informaciją.
Be to, prie internetinės laisvės ribojimo aistringai prisideda ir intelektinio turinio kūrimo industrija, kuri siekia sustabdyti skaitmeninį piratavimą.
Saldžios pasakos iš Silicio slėnio
Silicio slėnio milžinai yra linkę kurti tyros moralės verslininkų įvaizdį, rašo „Reuters“ apžvalgininkas Robas Coxas. 2004 metais „Google“ ryžosi žengti į vertybinių popierių biržą. Kaip tik tuomet kompanijos įkūrėjai Larry Page'as ir Sergey'us Brinas išplatino laišką, skirtą potencialiems investuotojams, kuris tapo šių dienų „Magna Carta“ atitikmeniu. Viešame pareiškime buvo teigiama, jog „Google“ yra ne paprasta korporacija, bet įmonė, kurios tikslas – paversti pasaulį geresne vieta gyventi.
„Google“ užpatentavo pirštinę, leidžiančią „matyti ranka“
Tarp patento autorių – ir vienas iš „Google“ įkūrėjų Sergeyus Brinas. Pats patentas neatrodo labai sudėtingas: sistema yra iš ant piršto ar pirštinės tvirtinamo daviklio (piešinyje pažymėtas 104 numeriu), kuriame gali būti ir videokamera, procesoriaus (106), perduodančio vaizdą ar kitus duomenis į monitorių (108).
Patento paraiškoje teigiama, kad tokia sistema galima stebėti sunkiai prieinamas vietas arba judesiais valdyti kompiuterį.
Page‘o dėsnis: kodėl kompiuteriai bėgant laikui lėtėja?
Tikriausiai esate girdėję garsųjį Moore‘o dėsnį - mikroschemoje esančių tranzistorių skaičius (atitinkamai ir kompiuterių pajėgumas) padvigubėja kas 18 mėnesių. Dabar vienas kompanijos „Google“ įkūrėjų Larry Page‘as sugalvojo „atvirkštinę“ dėsnio versiją, teigiančią, kad per tą patį laiką kompiuteriams skirtos programos pradeda veikti dvigubai lėčiau.