romas fridrikas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „romas fridrikas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „romas fridrikas“.

Pasaulio imtynių čempionate lietuvių likimą spręs varžovai

Ketvirtadienį pasaulio imtynių čempionate startavo klasikai. Mūsų šaliai atstovauja 2013 metų pasaulio jaunių vicečempionas Paulius Galkinas (77 kg) ir 2013 metų Europos ir pasaulio jaunimo čempionatų bronzinis prizininkas Romas Fridrikas (130 kg). Sunkiasvorių turnyro kvalifikacinėje imtyje Romas Fridrikas 2:1 nugalėjo vengrą Dariuszą Attilą Viteką.
2023-09-21

R. Fridrikas pasaulio jaunimo imtynių pirmenybėse tenkinosi 23-ia pozicija

Planetos jaunimo imtynių čempionato graikų-romėnų turnyre Romas Fridrikas (svorio kategorija iki 96 kg) pirmąją kovą 0:3 pralaimėjo Azijos čempionui iraniečiui Mohammadui Esmaeiliui Ebrahimi ir tarp 28 dalyvių liko 23-ias. Lietuvio varžovas šioje svorio kategorijoje buvo vienuoliktas. Pasaulio čempiono aukso medalį iškovojo azerbaidžanietis Orchanas Nurijevas, o sidabro – Seungjun Kimas iš Pietų Korėjos.
2014-08-06

Imtynininkas R. Fridrikas – tarptautinio turnyro Rygoje prizininkas

Rygoje vykusiame tarptautiniame graikų-romėnų imtynių jaunimo turnyre trečią vietą iškovojo Romas Fridrikas. Svorio kategorijoje iki 96 kilogramų visaginietisrezultatu 0:1/0:2 pralaimėjo baltarusiui Vladimirui Avramagovui, tačiau ant menčių paguldė Kazachstano atletą JersalinąSaifuliną. Svoryje galynėjosi šeši imtynininkai, teigiama pranešime spaudai. Svorio kategorijoje iki 84 kilogramų penktąsias vietas iškovojo kauniečiaiEivydas Stankevičius ir DenasMarkūnas.
2013-03-31

Šeši Lietuvos imtynininkai tapo turnyro nugalėtojais

Svetlogorske (Kaliningrado sritis) vyko tarptautinis graikų-romėnų imtynių turnyras. Varžybose dalyvavo vaikų, jaunučių ir jaunių amžiaus grupių atletai. Šeši mūsų šalies imtynininkai tapo šio turnyro nugalėtojais,teigiama pranešime spaudai.