rankinis bagažas
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rankinis bagažas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rankinis bagažas“.
Skelbia apie naują tvarką JK oro uostuose: svarbu žinoti
Jungtinės Karalystės valdžia skelbia, kad atšaukia šalies oro uostuose esantį ribojimą dėl 100 ml skysčių gabenimo rankiniame bagaže. Teigiama, kad oro uostų keleiviai galės gabenti skysčius iki 2 l talpos. Naujoji tvarka įsigalėti turėtų nuo 2024 metų.
Pramonės institucijoms ir oro uosto operatorių asociacijai toks valdžios žingsnis – itin palankus.
Aliarmas Vilniaus ir Kauno oro uostuose: keleiviai sulaikyti dėl rankinio bagažo
Trečiadienį Vilniaus ir Kauno oro uostuose sulaikyti du vyrai, rankiniame bagaže turėję šovinių. Policijos departamento duomenimis, apie 10.10 val. Vilniaus oro uosto išvykimo salėje sulaikytas 1970 metais gimęs vyras, kurio rankiniame bagaže rasti aštuoni šoviniai „Hormy“. Leidimo laikyti ginklus vyras nepateikė. Tą pačią dieną 15.50 val.
Svarbi žinia keliaujantiems: keičiasi rankinio bagažo reikalavimai
Nuo šiol išskristi besiruošiantys keleiviai rankiniame bagaže nebegalės gabenti medicininio termometro, kuriame yra gyvsidabrio. Šis reikalavimas, įvestas vadovaujantis pasikeitusiomis Tarptautinės oro transporto asociacijos (IATA) Pavojingų krovinių taisyklėmis, pasaulio, įskaitant ir Lietuvos, oro uostuose įsigalioja nuo 2017 m. sausio 1 d. „Nors gyvsidabrio termometrų nebegalima pardavinėti jau keletą metų, tačiau iki šiol jų nebuvo draudžiama saugiai įpakavus gabenti rankiniu bagažu.
„airBaltic“ vertins mokamo rankinio bagažo prasmingumą
Šią savaitę „Wizzair“ tapo pirmąją oro bendrove Europoje, kuri apmokestino rankinį bagažą lėktuvuose. Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ informuoja, jog atidžiai seks šio sprendimo pasekmes ir vertins, ar prasminga, ar ne, pristatyti panašų mokestį didesnių gabaritų rankiniam bagažui.
Atkreiptinas dėmesys, jog šiuo metu oro bendrovės lėktuvuose rankinis bagažas nėra apmokestinamas.
„Ryanair“ darbuotojams bus mokamos premijos už pastebėtą per didelį rankinį bagažą
Vieno Didžiosios Britanijos oro uosto darbuotojams bus mokamos premijos už pastebėtą per didelį keleivių rankinį bagažą, kuris netilps į rankiniam bagažui lėktuve skirtas lentynas. Už kiekvieną tokį pastebėtą bagažą darbuotojas gaus 50 pensų, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.
Vieno Didžiosios Britanijos oro uosto darbuotojams bus mokamos premijos už pastebėtą per didelį keleivių rankinį bagažą, kuris netilps į rankiniam bagažui lėktuve skirtas lentynas.
Viskas apie rankinį bagažą: skysčiai, draudžiami daiktai, išmatavimai, svoris
Aktuali tema – rankinis bagažas. Atrodo, na kiek galima apie jį kalbėti ir rašyti, tačiau kasdien sulaukiama klausimų, ką galima ir ko negalima vežtis, kokio dydžio bagažą imti ir panašiai. Tad šį kartą stengiamės išsamiai papasakoti, kas kaip ir kodėl, rašoma kelionių tinklalapyje Makalius.lt.
Visai neseniai grįžtant iš kelionės teko stebėti, kaip apsipirkusios „Duty Free“ parduotuvėse, nešinos keliais maišais moterys skubėjo eilėje į lėktuvą.
Jūsų registruojamas bagažas nesaugus netgi jeigu yra užrakintas spynele…
Ar skrisdami atostogų, o gal darbo reikalais esate įpratę rakinti savo lagaminą, nes tik tuomet būnate įsitikinę, kad Jūsų daiktai liks saugūs? Jeigu taip, tuomet galbūt šio straipsnio neskaitykite ir ramiai keliaukite.
Trumpas, bet mintis galvoje susukantis vaizdelis apie Jūsų bagažo saugumą. Šiek tiek apie tai, kaip visgi yra paprasta įsilaužti net į spynele užrakinamą lagaminą.
Ką reikėtų žinoti susiruošusiems kelionei lėktuvu?
Jeigu dėl oro vežėjo kaltės prarandamas arba sugadinamas įregistruotas keleivio bagažas, jis turi teisę reikalauti kompensacijos.
Ne vieną kartą keliavusiesiems lėktuvu ir vėl susikrovusiesiems lagaminus iškyla įvairių klausimų dėl bagažo, dokumentų, vežamos valiutos, muitinės formalumų. O jeigu jūs į kelionę orlaiviu išsiruošėte pirmą kartą, klausimų tik padaugėja.
Keleiviai be rankinio bagažo - į priekį
“Virgin America“ oro linijos, nusprendė pagreitinti keleivių įlaipinimą ir į priekį praleisti tuos, kurie neturi rankinio bagažo, rašo „news.au“.
Pirmiausia kompanija nusprendė tokią politiką išbandyti – jei bus pasiekta norimų rezultatų ( tikimasi, jog įlaipinimas gerokai paspartės) – tai taps taisykle.
Manoma, jog praleidus į priekį keleivius be bagažo, besistengiantieji patalpinti savo krepšius į saugyklas nebeblokuos praėjimo, tad visi susės daug greičiau.