raemon sluiter

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „raemon sluiter“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „raemon sluiter“.

ATP serijos vyrų teniso turnyre Prancūzijoje lyderiai patyrė nesėkmes

Prancūzijoje tęsiasi ATP serijos "Lyon Grand Prix" vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 800 tūkst. eurų. Antradienį (10.07) pirmajame rate pralaimėjimus patyrė bei iš tolesnės kovos pasitraukė trys lyderiai.
2003-10-08

Atvirajame JAV teniso čempionate lyderiai iškovojo pergales

Niujorke tęsiasi atvirasis JAV teniso čempionatas, kurio prizų fondą sudaro 17 mln. JAV dolerių. Antradienį (08.26) pergales vyrų vienetų varžybų pirmojo rato mačuose iškovojo bei į kitą etapą pateko lyderiai.
2003-08-27

ATP "Masters Series" vyrų teniso turnyre Kanadoje

Kanadoje tęsiasi ATP "Masters Series" vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 2,45 mln. JAV dolerių. Pergalingai turnyrą pradėjo antroji ir trečioji raketės atitinkamai ispanas Juanas Carlosas Ferrero (Chuanas Karlosas Fereras), 6:4, 6;4 nugalėjęs prancūzą Cyrilą Saulnierą (Sirylą Slaunjė) ir Šveicaras Roger`is Federeris (Rožė Federeris), 6:4, 3:6, 7:5 įveikęs argentinietį Gastoną Gaudio.
2003-08-06

Tarptautiniame Vimbldono teniso turnyre Anglijoje

Anglijoje tęsiasi prestižinis Vimbldono teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 9,37 mln. svarų (15,54 mln. JAV dolerių). Ketvirtadienį (06.26) vyrų antrojo rato mače antroji turnyro raketė amerikietis Andre Agassi (Andrė Agasis) 6:3, 7:6 (7:4), 6:3 nugalėjo vokietį Larsą Burgsmuellerį, o trečias pagal reitingą ispanas Juanas Carlos Ferrero (Chuanas Karlosas Fereras) 6:7 6:3 6:3 įveikė dėl traumos susitikimo nebaigusį prancūzą Nicolas Escude`ą (Nikolia Eskiudą). Kituose mačuose perg...
2003-06-27

Atvirosiose Prancūzijos teniso pirmenybėse be didesnių staigmenų

Paryžiuje tęsiasi atvirosios Prancūzijos teniso pirmenybės, kuriose antradienį popietinėse varžybose didesnių staigmenų nebuvo. Moterų vienetų varžybose pergales iškovojo visos trys antradienio popietę rungtyniavusios pirmojo dešimtuko žaidėjos iš JAV: trečioji turnyro raketė Venus Williams (Vynes Viljams) 6:2, 6:4 nugalėjo tautietę Samanthą Reeves (Samantą Ryvz), šeštąjį reitingą turinti Lindsay Davenport (Lindsėj Davenport) 6:2, 6:0 sutriuškino Wynne Prakusya iš Indonezijos ir 2001 metų šio ...