poilsis gamtoje
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „poilsis gamtoje“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „poilsis gamtoje“.
Auksarankio vilniečio staigmena žmonai atėmė žadą: taip sugalvotų ne kiekvienas
Visai netikėtai, panoręs padaryti žmonai staigmeną, vilnietis Andrius Perlys Alytaus rajone stovinčios senos šeimos sodybos kieme pastatė palapinę su patogumais. Dabar jis kviečia užsukti ne tik į sodybą, bet ir glampingą, kurį savo dukros garbei pavadino „Perlytė“.
Į jau šešerius metus gyvuojančią prie Dusios ežero įkurtą vietą ilsėtis atvyksta lietuviai, norintys pabėgti į gamtą, tačiau neatsisakyti patogumų, o žiemą čia užsuka pasigerėti pasaką primenančiais vaizdais.
Joninėms lietuviai ruošiasi kaip Kalėdoms – apsipirkti važiuoja ir į Lenkiją
Lietuva Joninių nakčiai ruošiasi beveik kaip Kalėdoms. Gyventojai šturmuoja parduotuves ir Lietuvoje, ir Lenkijoje bei perka viską, ką galima išgerti ar suvalgyti gamtoje – šašlykus, alų, o šalia jų ir kepsnines, anglis.
Prekybininkai stebi, kad dalies prekių pardavimai išaugo kartais. Žmonės važiuoja ne tik prie ežerų, bet ir paskutinę akimirką nusprendžia apsilankyti kurortuose – Palangos viešbučiuose vietų nelikę.
Daugiau apie tai – TV3 žinių reportaže.
Žmonės nori ilsėtis tyloje ir vienumoje: nuošalaus namelio nuoma gali atsieiti ir 200 eurų už parą
Savaitgaliais ar atostogų metu gyventojai vis dažniau renkasi ramų poilsį sodyboje. Ir vietoje didelių kaimo turizmo sodybų, vis dažniau renkasi nedidelį namelį gamtoje. Tokių poilsio vietų Lietuvoje daugėja. Jų savininkai tikina, kad žmonės nori ramaus poilsio, už kurį sutinka mokėti ir kelis šimtus eurų. Naktis nedideliame namelyje atsieina 100–200 eurų.
Vilnietė atrado geresnės sveikatos receptą: rezultatą kiti pajaučia iš karto
Tikriausiai ne kartą esate girdėję apie gamtos teikiamą naudą sveikatai. Tačiau ar kada nors vaikščiojote miške užsimerkę, lietėte samanas ar uostėte medžio kamieną? Vilnietė Liudmila Monkevičė ragina į pasivaikščiojimą miške pažiūrėti kitaip ir išbandyti miško maudynes, kurių metu, net ir žiemą, žmonės panardina savo pojūčius į miško atmosferą.
Planas laisvalaikiui gamtoje su šeima: neatrastos vietos aplink Vilnių
Kaip jaustis arčiau Lietuvos gamtos grynumo, kaip ją geriau pažinti: pamatyti, paliesti, užuosti, paragauti? Išbandykite pasivaikščiojimus pažintiniais takais, tai – puiki pramoga visai šeimai, leisianti ne tik turiningai praleisti laiką ir išmokti, sužinoti naujų dalykų apie įvairiausius augalus bei gyvūnus, bet ir sutvirtinanti ryšius su artimaisiais, kurie kartu leidžiasi į nuotykių pilną kelionę po laukines erdves.
Gamtos prieglobstyje jau laukia pavojingos maudynės ir traumos
Medikai ir draudikai iš ilgametės patirties žino, kad poilsis gamtoje ir traumos – du neatsiejami dalykai. Vasariško atokvėpio išsiilgusiems miestiečiams jau skubant į artimiausius paplūdimius bei stovyklavietes, kaip ir kasmet, beveik ketvirtadaliu išaugo draudikų fiksuojamų traumų skaičius.
Kopas saugos nebe sargai, o tik užrašai
Rezervate esančias Neringos kopas nuo nedrausmingų poilsiautojų saugo tik lentelės. Dėl finansinių sunkumų Kuršių nerijos nacionaliniam parkas atsisakė kopų sargų. Kurorto vadovas tikisi didesnės poilsiautojų atsakomybės, praneša LTV naujienų laida „Šiandien“.
Dvylika metų Naglių gamtos rezervate ir Parnidžio kraštovaizdžio draustinyje esančias kopas nuo nedrausmingų poilsiautojų saugojo kopų sargai.
„Buvo labai gerai.
Kokios Joninės be šašlyko?
Svarbiausias Joninių patiekalas yra šašlykas, ruošiamas, kepamas ir valgomas kartu su šeimos nariais ar giminaičiais bei draugais, nurodė prekybos tinklo MAXIMA birželį internetu vykdytoje apklausoje dalyvavę žmonės. Pusė jų trumpiausią metų naktį tradiciškai švenčia gamtoje – sodybose ar prie ežero ir ilgai vakaroja: miegoti eina jau tik po vidurnakčio, dalis linksminasi visą naktį ir nurimsta tik sutikę saulę.