petrovič

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „petrovič“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „petrovič“.

J. Kazlauskas – kandidatas stoti prie „Unics“ vairo

Geriausiu Rusijos čempionato treneriu išrinktas, tačiau Eurolygos finale su Maskvos CSKA pralaimėjęs Jonas Kazlauskas ir kitą sezoną gali darbuotis Rusijoje. Nors CSKA ekipa nepratęsė sutarties su lietuviu, skelbiama, jog 57 metų strategas yra vienas kandidatų stoti prie Kazanės „Unics“ klubo vairo.
2012-06-08

A. Paražinskaitė Švedijoje iškopė į aštuntfinalį

Švedijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių (iki 18 metų) IV kategorijos turnyro merginų vienetų varžybų pirmajame rate - šešioliktfinalyje - lietuvė Akvilė Paražinskaitė 6:4, 6:3 įveikė savo bendraamžę Švedijos atstovę Jovaną Petrovič. Pirmoji turnyro raketė 15-metė Lietuvos tenisininkė, kuri pasaulio jaunių reitinge užima 211-ąją vietą, aštuntfinalyje susitiks su 14-mete švede Sofia Ferding.
2012-03-06

A. Petrovičiaus ir G. Krapiko auklėtiniai iškovojo kelialapį į Europos taurės turnyrą

Europos taurės turnyro atrankos etapą sėkmingai įveikė Mariupolio „Azovmaš“ ekipa, kurios vyriausiojo trenerio Aco Petrovičiaus asistentu dirba Gintaras Krapikas, namuose 79:65 (14:16, 23:16, 25:24, 17:9) palaužusi Ventspilio „Ventspils“ krepšininkus.