pasak pilietinės

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pasak pilietinės“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pasak pilietinės“.

Seimui nurodyta atleisti Vytautą Greičių

Konstitucinis Teismas išaiškino, kad nėra jokių pateisinamų motyvų poste likti kadenciją baigusiems teisėjams. Aukščiausiojo Teismo (AT) pirmininkas ar šio teismo skyrių vadovai, kurių įgaliojimo laikas yra pasibaigęs, turi būti atleisti iš pareigų. Nėra jokių konstituciškai pateisinamų aplinkybių, dėl kurių teisėjai išsaugotų savo postus. Tokį verdiktą vakar paskelbė Konstitucinis Teismas (KT), į kurį išaiškinimo šiuo klausimu kreipėsi prezidentas Valdas Adamkus.

Lietuviai labiau pasitiki bylose galutinį tašką padedančiais teismais

Nors Lietuvos gyventojai menkai pasitiki šalies teismų sistema, vis dėlto Aukščiausiąjį ir Lietuvos vyriausiąjį administracinį teismą vertina daug palankiau nei kitus teismus. Šių teismų nutartys ir sprendimai yra galutiniai ir neskundžiami. Pasak Pilietinės visuomenės instituto pranešimo, 2007-ųjų rugsėjį ir 2008-ųjų gegužę atliktos reprezentatyvios Lietuvos gyventojų apklausos parodė, kad lietuviai nevienodai vertina skirtingų teismų darbą.

Seimo narys V.Orechovas keičia pilietininkus į socialdemokratus

Iki šiol Pilietinės demokratijos frakcijoje dirbęs Seimo narys Vladimiras Orechovas prašosi priimamas pas socialdemokratus. Abi frakcijos priklauso valdančiajai koalicijai. Pilietinės demokratijos frakcija, pasitraukus vienam iš 7 narių, turėtų subyrėti. Pagal Seimo statutą, frakciją sudaro ne mažiau kaip 7 nariai. Likę šeši pilietininkai turėtų pradėti dirbti kaip nefrakcionuoti nariai arba pereiti į kitas frakcijas. Subyrėjus frakcijai, pilietininkai praras ir savo atstovą seniūnų sueigoje.

Pilietininkai VSD prašo paaiškinti įtarimus A. Matulevičiui

Seimo Pilietinės demokratijos frakcija kreipėsi į Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovą Arvyda Pocių, prašydama pateikti visą turimą informaciją apie frakcijos nario, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininko Algimanto Matulevičiaus galimą bendradarbiavimą su KGB.
Į viršų