open europe
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „open europe“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „open europe“.
Ką gautų ir ką prarastų Didžioji Britanija, pasitraukdama iš ES?
Konservatorių pergalė šių metų rinkimuose Didžiojoje Britanijoje vėl prikėlė kalbas apie 2017-ųjų referendumą dėl pasilikimo ar pasitraukimo iš Europos Sąjungos, praneša „The Week“. Didžiausias pasitraukimo iš ES problema – nė viena valstybė to dar nėra bandžiusi padaryti, taigi niekas negali labai tiksliai prognozuoti galimų procesų ir pasekmių.
JK ekspertai: mokesčių lengvatos pavertė Britaniją imigrantų traukos centru
Analitikų centras „Open Europe“ paskelbė ataskaitą, kurioje sakoma, jog įvairios mokestinės lengvatos Jungtinę Karalystę pavertė imigrantų iš kitų Europos Sąjungos šalių traukos centru. Ataskaitoje aiškiai nurodoma, kaip JK mokesčių mokėtojai iš tiesų subsidijuoja mažai uždirbančius imigrantus.
Per didelė ES įstatymų kaina
Euroskeptišką Jungtinę Karalystę slegia brangūs Europos Sąjungos (ES) teisės aktai. Iki 2020 metų privalomų ES įstatymų įgyvendinimas valstybei kainuos 184 mlrd. svarų sterlingų (708 mlrd. litų).
Tokią milžinišką sumą paskelbė britų "smegenų centras" "Open Europe". Garsėjantis euroskepticizmu institutas taip pat įvardijo ir šimtą brangiausiai Jungtinei Karalystei atsieinančių ES teisės aktų, įgyvendintų nuo 1998 metų. Anot centro analitikų, 708 mlrd.
ES leidžia milijardus „propagandai“
Euroskepticizmu pasižymintis analitinis institutas „Open Europe“ pareiškė, kad Europos Sąjunga kasmet „propagandai“ išleidžia 2,4 mlrd. eurų. Kaip propagandą institutas įvardijo įvairias universitetų stipendijas, užsakomuosius straipsnius, pamfletus, balionus ir kitą ES atributiką. Be to, pabrėžiama, kad brangiai kainavęs ES internetinis kanalas „EU Tube“ kol kas pritraukė tik 7 391 prenumeratorių.
Europą graužia plunksnagraužių armija
Briuselyje dirba tiek biurokratų, kad jie jau beveik dvigubai viršija britų armijos kariuomenę. Skaičiai siaubingi, tačiau Europos Komisija tvirtina, jog neteisingi.
Naujas tyrimas parodė, kad Europos Sąjungos (ES) institucijose šiuo metu dirba 170 tūkst. žmonių.
Airiai nenori antro referendumo dėl Lisabonos sutarties
Beveik trys ketvirtadaliai Airijos gyventojų tvirtina kategoriškai nepritariantys idėjai rengti pakartotinį referendumą dėl Lisabonos sutarties ratifikavimo, skelbia „EU Observer“.
Apklausą Londone įsikūręs ir euroskepticizmu garsėjantis „Open Europe“ institutas atliko iš karto po to, kai Airijoje su vienos dienos vizitu apsilankė Prancūzijos prezidentas Nicolas Sarkozy. Būtent jis siūlė airiams apsvarstyti galimybę surengti pakartotinį balsavimą dėl Lisabonos sutarties.