novak/radek stepanek

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „novak/radek stepanek“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „novak/radek stepanek“.

Čekija - komandinio pasaulio vyrų teniso taurės turnyro Vokietijoje finale

Vokietijoje vykstančio komandinio planetos vyrų teniso taurės turnyro, kuriame dalyvauja aštuonios ekipos, pirmąja finalininke tapo Čekijos komanda. Čekijos tenisininkai ketvirtadienį (05.22) 2:1 įveikė JAV komandą ir nugalėjusi keturių komandų Raudonojoje grupėje trečią kartą pateko į šio turnyro finalą, kur susitiks su Mėlynosios grupės nugalėtoja Argentinos arba Čilės ekipa. 1996 metais čekai finale 1:2 nusileido Šveicarijos rinktinei, o po dvejų metų 0:3 pralaimėjo Vokietijos komandai.
2003-05-23

Komandiniame pasaulio vyrų teniso taurės turnyre Vokietijoje aiškėja lyderiai

Vokietijoje tęsiasi komandinis planetos vyrų teniso taurės turnyras, kuriame dalyvauja aštuonios ekipos. Antrąją pergalę keturių komandų Raudonojoje grupėje iškovojo Čekijos tenisininkai, trečiadienį (05.21) rezultatu 2:1 palaužę Ispanijos ekipos pasipriešinimą. Po šios pergalės čekai tapo grupės lyderiais, tačiau norėdami žaisti finale privalo paskutinėse grupės rungtynėse įveikti amerikiečius.