naminės
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „naminės“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „naminės“.
Pelargonijas patręškite šiuo mišiniu: rezultatas nustebins
Pelargonijos – daugelio lietuvių pamiltos gėlės. Kad šios sukrautų dar daugiau žiedų ir atrodytų puikiai, galite pasigaminti naminių trąšų – tai daug paprasčiau, nei galite įsivaizduoti.
Pelargonijos yra augalai, kuriems nereikia didelės priežiūros, be to, juos labai lengva dauginti. Tai vieni geriausių augalų, nes jie yra ir gražūs, ir lengvai prižiūrimi.
Padarykite tai savo rožėms: žiedų nespėsite skaičiuoti
Rožėms patinka tręšimas. Kuo daugiau jas tręšite, tuo sveikesni bus augalai ir tuo daugiau žiedų sukraus. Jei nenorite pirkti rožių trąšų, galite jas pasigaminti namuose. Štai, kokios natūralios rožių trąšos yra pačios efektyviausios.
Namines trąšas galite pasigaminti labai pigiai arba visai nemokamai. Viską, ko jums reikės, greičiausiai jau turite savo virtuvėje, rašo myorganicgarden.in.
Kiaušinių lukštai
Kiaušinių lukštai yra puikus kalcio šaltinis.
Palaistykite pelargonijas šiuo mišiniu: atsidėkos įspūdingais žiedais
Pelargonijoms reikia 4–6 valandų per dieną tiesioginių saulės spindulių, todėl saulėtą dieną jų saulėkaitoje palikti nevertėtų. Optimalios sąlygos daugumai pelargonijų rūšių – tiesioginiai saulės spinduliai ryte ir švelnus pavėsis nuo vidudienio.
Pelargonijos daug geriau ištveria ilgus laikotarpius sausoje dirvoje, nei ilgus laikotarpius pernelyg šlapioje dirvoje – pati dažniausia lemtinga jų auginimo klaida yra per dažnas laistymas.
Šios sultys – aukso gysla jūsų plaukams: skatina augimą
Plaukų slinkimas gali kelti stresą, tačiau bandymai rasti sprendimus dažnai dar labiau stresą padidina. Taip yra todėl, kad procedūros gali būti brangios ir invazinės, todėl daugelis susitaiko su savo likimu. Tačiau yra natūralių sprendimų plaukų slinkimui sustabdyti.
Ypatingai daug žadančios yra svogūnų sultys, rašo express.co.uk.
Šis naminis mišinys gelbsti nuo peršalimo: išbandykite
Vis šaltesnis ir šlapesnis ruduo žmonių kasdienybę užpildo įvairiais su sveikata susijusiais rūpesčiais – nesibaigiančia sloga, kosuliu ar peršalimu. Vienas geriausių būdų sustiprinti savo imunitetą ir išlaikyti žvalią nuotaiką – naudingos natūralios priemonės ir skirtingi jų vartojimo būdai – nuo arbatų ar fermentuotų uogų iki nuo visų ligų apsaugančių preparatų.
Išbandykite naminį klozeto valymo mišinį: blizgės kaipmat
Švaros ekspertas Timas Keaveney iš „Homethings“ įsitikinęs, kad nei užsikimšusių vamzdžių valymui, nei sunkiai išvalomų dėmių šalinimui toksiškų priemonių naudoti nereikia.
Štai jo rekomendacijos, kokius natūralius produktus naudoti, rašoma dailystar.co.uk.
Naminis mišinys orkaitę pavers lyg nauja: prireiks vos 1 produkto
Švaros ekspertas Timas Keaveney iš „Homethings“ įsitikinęs, kad nei užsikimšusių vamzdžių valymui, nei sunkiai išvalomų dėmių šalinimui toksiškų priemonių naudoti nereikia.
Štai jo rekomendacijos, kokius natūralius produktus naudoti, rašoma dailystar.co.uk.
Orkaitės valiklis: valgomoji soda ir vanduo
Visi puikiai žino, kaip sunku išvalyti orkaitėje susikaupusius pridegusius riebalus.
Bet gali būti, kad tobulas išeitis jau tūno jūsų virtuvės spintelėje.
Liaudiški slogos gydymo būdai – įvardijo geriausius iš jų
Sloga – vienas pirmųjų simptomų, rodančių, kad užsikrėtėte virusine infekcija. Užsikrečiama nuo žmogaus, kuris čiaudi, kosti ir tokiu būdu į orą skleidžia patogeninius virusus.
Kai pradeda varvėti nosis, dažnas į tai numoja ranka, manydamas, neva viskas praeis savaime. Ar tikrai šis simptomas nereikšmingas? Apie tai pasikalbėjome su Respublikinės Klaipėdos ligoninės gydytoju otorinolaringologu Dainiumi Guzevičiumi.
Kas yra sloga? Kas ją sukelia?
Sloga (rinitas)– nosies gleivinės uždegimas.
Atsikratykite celiulito be jokio vargo: tereikia žinoti 7 taisykles
Ir vėl prasidėjus karantinui neišvengiamai mažiau judame ir daugiau laiko praleidžiame namuose. Jei nerimaujate, kad savaičių savaitės, praleistos užkandžiaujant ir sėdint ant sofos gali neigiamai paveikti jūsų organizmą, štai ką galima padaryti.
Kas yra celiulitas?
Celiulitas yra labai paplitęs dalykas – jis tam tikru gyvenimo momentu pasireiškia net 93% moterų.
Celiulitą įveikusi masažuotoja atskleidė, kaip jai pavyko: nešvaistykite pinigų brangiems kremams
Celiulitas yra odos pakitimas, kuris pasireiškia grublėta, nelygia, apelsino žievelę primenančią odos išvaizda. Su juo susiduria dauguma moterų – vienos iš jų susitaiko su šiuo išvaizdos pokyčiu, o kitos svajoja apie lygią ir tobulą šlaunų odą.
Masažuotoja Karina Mik naujienų portalo tv3.lt skaitytojams atskleidė, kas padės kovoti su celiulitu, o kas – tik akių dūmimas.
REKLAMA
REKLAMA
Pamirškite nagų grybelį: reikiamas priemones rasite namuose
Nagų grybelis – dažnai pasitaikanti kojų nagų infekcija. Ji yra užkrečiama, todėl dažnai prasideda nuo vieno nago ir išplinta į keletą aplinkinių. Laimei, yra naminės priemonės, kurios gali padėti kovoti su nagų grybeliu.
Valgomoji soda
Valgomoji soda sugeria drėgmę, kuri sukelia grybelį. Vieno tyrimo metu buvo aiškinamasi valgomosios sodos poveikis paprastajam grybeliui, kuris sukelia tokias infekcijas, kaip kojų nagų grybelis, rašoma medicalnewstoday.com.
Atsikratykite utėlių be vargo – padės šios priemonės
Visi, turintys vaikų, žino, koks vargas yra galvos utėlės. Jos žaibiškai išplinta po visą klasę. Imuniteto joms neturi niekas – nei mokytojai, nei draugai, nei bendramoksliai. Tad ką daryti?
Visų pirma, nesijaudinkite – dėl galvos utėlių nereikia panikuoti ar gėdytis. Tyrimai rodo, kad utėlės įgavo atsparumą pesticidiniam gydymui.
Sumažinkite kojų celiulitą: tereikia padaryti tai
Celiulitas yra labai paplitęs dalykas – jis tam tikru gyvenimo momentu pasireiškia net 93% moterų. „Celiulitas susiformuoja, kai jungiamųjų audinių skaidulos tempia atpalaiduotą odą žemyn, virš riebalų liaukų ir link gilesnių odos sluoksnių“ – sako dr. Edwinas Anthony, gydytojas estetistas ir odos ekspertas. – „Celiulito atsikratyti neįmanoma, bet tikrai galima pagerinti jo išvaizdą.
Veidrodžiai blizgės kaip niekada anksčiau: tereikia 1 priemonės
Riebalai – nemalonus dalykas ne tik norinčioms atsikratyti antsvorio, bet ir namų šeimininkėms. Kai ant įvairių paviršių atsiranda įsisenėjusių riebalų žymių, jas pašalinti – rimtas iššūkis. Pabandykime imtis naminių priemonių.
Riebalų dėmės ant…
Langų. Prieš valydamos langus, į vandenį įpilkite truputėlį acto, spirito ar amoniako. Ant langų stiklo likusias, sunkiai nuvalomas riebalų dėmes patrinkite svogūnu, paskui nuplaukite, nusausinkite ir išblizginkite.
Durų.
Atskleidė geriausią apsaugą nuo erkių: prireiks naminių produktų
Daugelis žmonių jau pastebėjo – šiemet erkės labai aktyvios. Pabuvus gamtoje ir net kieme, kur aukšta žolė, šių kraujasiurbių parsineša ne tik žmonės, bet ir jų augintiniai. Didesnis erkių aktyvumas siejamas su šilta žiema. Specialistai perspėja, jog norint išvengti šių gyvių platinamų ligų – erkinio encefalito ir Laimo ligos, apsauga reikia pasirūpinti jau dabar. Ypač tiems, kurie daugiau laiko praleidžia gamtoje.
Pamirškite vis lūžinėjančius nagus: priemones rasite namuose
Pavydite draugėms, turinčioms ilgus ir stiprius nagus? Tikrai nemalonu, kai visaip stengiatės užsiauginti ilgesnius nagus, bet jie tiesiog neauga. Laukiate ir laukiate, bet iš to – jokios naudos. Nagai skilinėja ir lūžinėja tol, kol galiausiai tenka juos nusikirpti. Ir taip visos pastangos eilinį kartą nueina perniek.
Bet nepasiduokite! Tikriausiai išbandėte dar ne viską.
Inkštirus pašalinkite be jokio vargo: priemones rasite namuose
Dažniausiai manoma, kad juodus inkštirus sukelia nešvarumai, tačiau iš tiesų tai – odos riebalų sankaupos, dėl kurių užsikemša gyvaplaukių folikulai. Kad ir kaip norėtųsi juos išsispausti, atsispirkite tokiai pagundai, nes taip gali susiformuoti randai.
Štai keletas paprastų naminių priemonių, kurios padės inkštirų atsikratyti natūraliu būdu ir užkirsti kelią pakartotiniam jų formavimuisi.
Namuose pasisiuvote kaukę? Medikai atskleidė, ar ji padės
Šiomis dienomis, kai sudėtinga įsigyti respiratorių ar medicininių kaukių, gyventojams dažnai kyla klausimas ar namuose pasisiūta medžiaginė kaukė yra efektyvi, siekiant apsisaugoti nuo COVID-19 ligos?
Pasak Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) medikų, nėra atlikta pakankamai mokslinių tyrimų, siekiant išsiaiškinti namuose pasiūtų veido kaukių efektyvumą. Vienas iš tokių tyrimų buvo atliktas Kembridžo universiteto tyrėjų.
Viktorija iš natūralių produktų kuria stebuklus: veidą plauna avižomis
Jau įpusėjome rudens laikotarpį, o visai neseniai pajautėme ir pirmąjį šaltuką. Būtent tokiomis besikeičiančiomis oro sąlygomis mūsų oda susiduria su nemenkais išbandymais.
Kaip teisingai prižiūrėti savo veido odą rudenį ir kokie naminiai produktai yra geriausi mūsų veido kaukėms, atskleidžia veido mankštų specialistė Viktorija Baltramiejūnienė.
Patręškite šiuo mišiniu pomidorus: nieko nekainuos ir augs greitai
Į atvirą gruntą pomidorai dažniausiai sodinami gegužės pabaigoje – birželio pradžioje. Pagal tai reikia apskaičiuoti ir pomidorų sėjos laiką. Persodinimui geriausiai pasirinkti apniukusią dieną, nes sodinant karštą, saulėtą dieną pomidorų daigai gali apdegti. Auginamų nuo skersvėjų neapsaugotoje, pavėsingoje vietoje pomidorų medžiagų apykaita sulėtėja, todėl sodinimui parinkite atvirą, saulėtą vietą.
TOP3 būdai kovai su pūsleline: pamirškite pleistrus ir tepalus!
Pūslelinė gali gadinti estetinį vaizdą taip stipriai, kad neretai jos norisi atsikratyti kuo greičiau. Pirmuosius herpes viruso simptomus galima pajausti greitai, tačiau labai svarbu užkirsti kelią jam plėtotis. Tam galbūt puikiai gali praversti ir namuose randamos priemonės. Portalas stylecraze.
Kovoje su „naminukės“ gamintojais – blyškios prošvaistės
Mindaugas JANULIONIS
Į redakciją kreipėsi pasipiktinusi šiaulietė (redakcijai vardas ir pavardė žinomi), esą netoli jos namų veikia „naminukės“ fabrikėlis, o policijos pareigūnai nesiima jokių veiksmų, kad ši nemaloni kaimynystė baigtųsi. Moteris teigė, kad jau ne kartą kreipėsi į teisėtvarkos pareigūnus dėl fabrikėlio uždarymo, tačiau jie esą pareiškė, kad niekuo negali padėti šiaulietei. Fabrikėlis gyvuoja jau daug metų „Tai yra labai įsisenėjusi problema.
Kodėl egzistuoja senmergės?
Sakydami „senmergė“ mes turėdavome omenyje tai, kad moteris visą gyvenimą gyveno viena ir neturėjo seksualinių santykių su vyrais. Praeityje taip vadindavo jaunas moteris, kurios gyveno su tėvais. Jos nebuvo ištekėjusios, o tai reiškia, kad neprarado nekaltybės (tais laikais seksas iki vestuvių buvo laikomas nuodėme). Nors šiandien sąvoka senmergė dar egzistuoja, bet pasikeitė jos esmė. Kaip pasikeitė senmergių gyvenimas? Šiandien,t am ,kad ištekėti dukra neprivalo gauti tėvų palaiminimą.