mark philippoussis/todd reid

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mark philippoussis/todd reid“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mark philippoussis/todd reid“.

Čekija - komandinio pasaulio vyrų teniso taurės turnyro Vokietijoje finale

Vokietijoje vykstančio komandinio planetos vyrų teniso taurės turnyro, kuriame dalyvauja aštuonios ekipos, pirmąja finalininke tapo Čekijos komanda. Čekijos tenisininkai ketvirtadienį (05.22) 2:1 įveikė JAV komandą ir nugalėjusi keturių komandų Raudonojoje grupėje trečią kartą pateko į šio turnyro finalą, kur susitiks su Mėlynosios grupės nugalėtoja Argentinos arba Čilės ekipa. 1996 metais čekai finale 1:2 nusileido Šveicarijos rinktinei, o po dvejų metų 0:3 pralaimėjo Vokietijos komandai.