Lin Yu-Ting

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Lin Yu-Ting“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Lin Yu-Ting“.

Ginčuose dėl lyties Paryžiuje atsidūrusi Lin Yu-ting laimėjusi olimpinį aukso medalį pratrūko: „Verkiau, nes buvau labai sujaudinta“

Ir antroji iš dviejų boksininkių, kurios 2024 m. Paryžiaus olimpinėse žaidynėse pakliuvo į ginčus dėl lyties tinkamumo, laimėjo aukso medalį. Praėjus 24 valandoms po to, kai Alžyro boksininkė Imane Khelif iškovojo auksą svorio kategorijoje iki 66 kg, Taivano kovotoja Lin Yu-ting įtikinamai įveikė lenkę Juliją Szeremetą ir triumfavo svorio kategorijoje iki 57 kg.
159
2024-08-11

Dar viena interlytė boksininkė Paryžiaus olimpinėse žaidynėse startavo pergale

Penktadienį pergalę Paryžiaus olimpiniame bokso turnyre svorio kategorijoje iki 57 kg iškovojo 28-erių metų interlytė Taivano boksininkė Lin Yu-Ting, kuri vieningu teisėjų sprendimu 5:0 nugalėjo Uzbekistano kovotoją 22-ejų metų Sitorą Turdibekovą ir pateko į ketvirtfinalį. Po kovos S.Turdibekova nespaudė varžovei rankos ir abi kovotojos paliko ringą. L.Yu-Ting varžovė ketvirtfinalyje paaiškės po kitų kovų.