knarkia
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „knarkia“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „knarkia“.
Knarkti nustosite akimirksniu: štai, kas padės
Knarkimas atsiranda, kai miegant oras juda per gerklę. Dėl to atsipalaidavę gerklės audiniai vibruoja, o tai sukelia aštrius, galbūt erzinančius garsus. Tačiau yra keletas būdų, kaip galite nustoti knarkti – išbandykite patys.
Net jei knarkimas jūsų pernelyg netrikdo, jo negalima ignoruoti. Jis gali parodyti rimtą sveikatos būklę, pavyzdžiui: obstrukcinę miego apnėją, nutukimą, burnos, nosies ar gerklės struktūros sutrikimus, miego trūkumą, rašo healthline.com.
Knarkti nustosite akimirksniu: išdavė 1 triuką
Jei kada esate miegoję šalia knarkiančio žmogaus, puikiai žinote, kaip tai vargina ir trukdo kokybiškai išsimiegoti. Be to, tai gali turėti neigiamos takos jūsų fizinei ir psichinei sveikatai. Ekspertė išdavė vieną paprastą triuką, kuris padės atsikratyti knarkimo.
Miego ekspertė dr. Sophie Bostock laidoje „This Morning“ atskleidė, kad knarkiančiųjų skaičius padidėjo dėl mažo fizinio aktyvumo ir vis mažiau laiko, praleidžiamo mankštinantis ir judant, rašo mirror.co.uk.
Dr.
Knarkimo atsikratysite be vargo: štai, kas padės
Visi pažįsta ką nors, kas knarkia – arba jūs trukdote, arba trukdo jums. Visame pasaulyje su knarkimu susiduria milijonai žmonių. Pastebima, kad vyrai knarkia tris kartus dažniau nei moterys. Tačiau yra keletas patarimų, kurie gali padėti to atsikratyti.
Knarkimas ne visada būna problema pačiam knarkiančiajam, tačiau tai absoliutus košmaras jų partneriams. Kad nustotų knarkti ir galėtų ramiai išsimiegoti, daugelis žmonių naudoja nosies juosteles ar keičia miegojimo pozą, rašo mirror.co.uk.
Prieš naktį suvalgykite šių produktų: sumažins knarkimą
Knarkimas erzina, svarbiausia, kad tai gali būti prastos sveikatos požymis. Knarkimas paveikia ne tik knarkiantįjį, bet ir aplinkos žmones. Išbandykite šias paprastas priemones, kurios padės atsikratyti knarkimo.
Remiantis Nacionalinio miego fondo duomenimis, naktimis knarkia maždaug vienas iš trijų vyrų ir viena iš keturių moterų.
Knarkimą gali nulemti kelios priežastys, viena jų – antsvoris. Jei knarkiate nedažnai, tai nėra didelė problema.
„2 barai“ dalyvis Marijus atsisakė miegoti prie Simonos: erzina naktiniai įpročiai
Tie, kuriems kada teko susidurti su studentiškomis gyvenimo subtilybėmis supras – gyvenimas su kambarioku gali virsti tikra kankyne. O ką daryti, kai susispaudus tenka miegoti visam būriui skirtingų žmonių? Gyvenimu kompanijoje šiuo metu mėgaujasi projekto „2 barai“ dalyviai. Normalu, kad kiekvienas iš jų turi tam tikrų įpročių, kurie gali erzinti aplinkinius. Vieni tai pakenčia lengviau, kiti – sunkiau. Štai Marijus praėjusią naktį kolegei Simonai įgylė, jog ši miegodama knarkia.
Įdomūs faktai: knarkia kas penktas trisdešimtmetis
Ar žinojote, kad... Pasak R. Masaitienės, dažniausias nevisaverčio, prastos kokybės ar nepakankamos trukmės miego rodiklis – mieguistumas dieną. „Mieguistumas – ne visuomet signalizuoja apie rimtus sveikatos sutrikimus. Tai gali būti ir knarkimo padarinys, todėl būtina išsitirti“, – tikina specialistė. Tyrimais nustatyta, kad kas penktas sulaukęs 30 metų amžiaus žmogus knarkia, su amžiumi šis skaičius didėja. 42 proc. visų knarkiančiųjų sudaro moterys, 60 proc. – vyrai.