kevin hulsmans

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kevin hulsmans“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kevin hulsmans“.

Dviračių lenktynių Katare pirmajame etape Ignatas Konovalovas buvo 36-as

Sekmadienį Katare prasidėjo tradicinės septintosios "Tour of Qatar" daugiadienės dviratininkų lenktynės.Pirmąjį 6 km etapą - komandines atskiro starto lenktynes laikui - laimėjo "Quik-Step" ekipa, sugaišusi 6 minutes ir 35 sekundes.
2008-01-28

Dviratininkų lenktynių Prancūzijoje penktajame etape lietuvis buvo 86-as

59-ą kartą Prancūzijoje vykstančių "Criterium du Dauphine Libere" daugiadienių dviratininkų lenktynių penktajame etape 86-as finišavo bei iš 105-osios vietos bendrojoje įskaitoje į 96-ąją pakilo "Discovery Channel" komandos narys Tomas Vaitkus. Penktadienį 195 km distancijoje Lietuvos dviratininkas finiše 10 minučių ir 31 sekundę pralaimėjo etapo nugalėtojui ispanui Antonio Colomui: 1. Antonio Colom (Ispanija) 4 val. 39 min. 28 sek.
2007-06-16

Tomas Vaitkus dviratininkų lenktynių Prancūzijoje ketvirtajame etape - 66-as

59-ą kartą Prancūzijoje vykstančių "Criterium du Dauphine Libere" daugiadienių dviratininkų lenktynių ketvirtajame etape 66-as finišavo bei iš 119-osios vietos bendrojoje įskaitoje į 105-ąją pakilo "Discovery Channel" komandos narys Tomas Vaitkus. Ketvirtadienį 197 km distancijoje Lietuvos dviratininkas finiše 12 minučių ir 4 sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojui prancūzui Christophe`ui Moreau: 1. Christophe Moreau (Prancūzija) 5 val. 51 min. 52 sek.
2007-06-15

Tomas Vaitkus Prancūzijoje - tarp autsaiderių

59-ą kartą Prancūzijoje vykstančių "Criterium du Dauphine Libere" daugiadienių dviratininkų lenktynių antrajame etape tik 133-čias finišavo "Discovery Channel" komandos narys Tomas Vaitkus, bendrojoje įskaitoje iš 33-čiosios pozicijos nukritęs į 122-ąją.
2007-06-13

T. Vaitkus dviratininkų lenktynių Belgijoje pirmajame etape buvo aštuonioliktas

Antradienį Belgijoje prasidėjusių daugiadienių "KBC Driedaagse van De Panne-Koksijde" dviratininkų lenktynių pirmajame etape aštuonioliktas finišavo "Discovery Channel" ekipos narys Tomas Vaitkus.Lietuvos dviratininkas 192 km distancijoje 1 minutę bei 20 sekundžių pralaimėjo etapo nugalėtojui italui Lucai Paolini.