Jonas Mattisseckas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Jonas Mattisseckas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Jonas Mattisseckas“.

Apmaudžios „Žalgirio“ nesėkmės atgarsiai Vokietijoje: nuklijuota svečių favoritų etiketė ir smūgis kamavusiai krizei

Antradienio vakarą Kauno „Žalgiris“ (5/7) pradėjo dar vieną dvigubą Eurolygos savaitę. Tiesa, Vokietijos sostinėje Lietuvos čempionai apmaudžiai pralaimėjo rezultatu 64:62 ir pergalę padovanojo turnyrinės lentelės autsaideriams Berlyno ALBA (2/10).  Nors kauniečiai gerai pradėjo mačą ir turėjo net 16 taškų persvarą, tačiau viskas pradėjo byrėti antrame kėlinyje, kai „Žalgiris“ pelnė mažiau taškų nei padarė klaidų.
2023-12-06

ALBA trejiems metams išsaugojo vietinį vokietį

Berlyno ALBA komanda oficialiai trejiems metams pratęsė kontraktą su Jonu Mattisecku. Vokietis šioje komandoje žaidžia nuo 2018 metų. 23 metų 192 cm ūgio atletas Vokietijos lygoje per 16 minučių vidutiniškai rinkdavo 5,2 taško, atkovodavo 1,4 kamuolio ir atlikdavo po 1 rezultatyvų perdavimą. Eurolygoje per 12 minučių vidutiniškai pelnydavo 2,5 taško, sugriebdavo 0,8 kamuolio ir atlikdavo 0,9 rezultatyvaus perdavimo.