išsimiegoti

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „išsimiegoti“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „išsimiegoti“.

40 nuotraukų, kurios įrodo, kad šie vaikai gali miegoti bet kur

Taip jau numatyta, kad būtent naktį mūsų organizmas ilsisi ir atstato dieną išeikvotą energiją, vyksta atsinaujinimo ir atstatymo procesai, o mūsų smegenys „virškina“, sistemizuoja dienos metu gautą informaciją. Nuotraukose užfiksuoti vaikai, kuriems, rodos, negalioja įprasti fizikos dėsniai, – jie užmiega tiesiog neįtikinamiausiose vietose ir pozose. Tačiau yra ir tų vaikų, kurie ir naktimis sunkiai užmiega. „Kaip miega?“ – tai pagrindinis klausimas, kurį gali išgirsti jaunieji tėveliai.
2016-08-22

Dalijatės lova su mylimuoju – kenkiate savo sveikatai

Poros neturėtų dalytis meilės guoliu – miegojimas atskirai, anot mokslininkų, pagerina mylimųjų sveikatos būklę. Miego specialistai iš Didžiosios Britanijos teigia, jog dauguma žmonių neišsimiega, yra nuolat pavargę būtent dėl to, kad miega kartu su antrosiomis pusėmis. Tyrimų rezultatai byloja, jog net 50 % kartu miegančių porų patiria vienokių ar kitokių miego sutrikimų, kenkiančių bendrai sveikatos būklei.
2015-01-23

Gydytojas pataria, kaip gerai išsimiegoti

Dažnai blaškotės lovoje ir mąstote, kad šiąnakt ir vėl nesudėsite bluosto? Tačiau ar pažįstate tuos miego priešus, kurie sukelia nemigą? Štai keletas patarimų, padėsiančių išvengti nepageidaujamų dalykų atėjus vakarui. NE – televizoriui miegamajame! Žiūrėjimas į televizoriaus mirgėjimą – tai stimuliuojanti veikla, dėl kurios lova ir miegamasis kambarys nutolsta nuo savo pirminės funkcijos.
2014-07-17

Aštuonios valandos miego – mitas

Dažnai nerimaujame, kad pabudimai vidury nakties gali sutrikdyti normalų miego rėžimą, tačiau mokslininkai jau nustatė, kad tai netgi gali būti naudinga. Remiantis naujausiais tyrimų rezultatais įrodyta, kad nenutrūkstamas 8 valandų miegas nėra natūraliai būdingas žmogaus organizmui. 1990 metais psichiatras Thomas Wehras vykdė eksperimentą, kurio metu grupelė žmonių po 14 valandų per dieną visą mėnesį praleisdavo tamsoje.
2012-02-26

Skyrybos – dar ne pabaiga

šsiskyrusi. Sugniuždyta, įbauginta? Ne, laisva ir laiminga! Ar tai įmanoma? Taip, tai tikrai realu – nepriklausomai nuo jūsų amžiaus ir gyvenimo aplinkybių. Tai įrodo daugybės moterų, sugebėjusių tapti laimingomis po skyrybų, patirtis.Skyrybos – skausmas, stresas, o kartais ir katastrofos ar net pasaulio pabaigos pojūtis. Tačiau jei jau ryžotės šiam žingsniui – vadinasi, buvo ir priežasčių. Net jei skirtis panoro vyras, vis tiek jo sprendimą teks priimti kaip duotybę.
2012-01-11
Į viršų