internetiniai įsilaužėliai
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „internetiniai įsilaužėliai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „internetiniai įsilaužėliai“.
Įsibrovė į atlikėjos Carey „Twitter“ paskyrą: paliko žinutę apie mažą Eminemo pasididžiavimą
Paskutinį 2019 matų vakarą superžvaigždės dainininkės Mariah Carey „Twitter“ paskyrą nulaužė įsibrovėlis, kuris jos paskyroje paliko daugybę šokiruojančių pranešimų, praneša mirror.co.uk.
Atrodė, kad 49 metų atlikėja iš pradžių nieko nežinojo apie pažeidimą, nes pokštininkas spėjo paskelbti net keletą įrašų ir juokavo apie romaną su reperiu Eminemu.
CŽV suėmė svarbų internetinių įsilaužėlių grupės „LulzSec“ narį
JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) suėmė svarbų internetinių įsilaužėlių grupės „LulzSec“ narį, skelbia BBC.
Pareigūnai suėmė 23-ejų Cody Kretsingerį per reidą jo namuose Fynikse Arizonos valstijoje.
CŽV mano, kad jis atsakingas už keletą įsilaužimų į „Sony Pictures Enternainment“ ir kad jis padėjo platinti per įsilaužimą pavogtus duomenis.
Nuo šių metų gegužės iki liepos „LulzSec“ programišiai įsilaužė į JAV Senato, CŽV, „Sony“ ir daug kitų tinklalapių.
Grupė „hakerių“ į gyvenimą trumpam grąžino Tupacą Shakurą
Internetiniai įsilaužėliai prasibrovę į PBS naujienų tinklapį jame patalpino melagingą straipsnį, kuriame tvirtinama esą Tupacas Shakuras gyvas. Tekste tvirtinama, kad garsusis reperis, kuris žuvo 1996 m. per susišaudymą Las Vegase, yra gyvas ir šiuo metu dienas leidžia Naujojoje Zelandijoje – rašo CNN.com.
Programišiai sutrikdė Latvijos naujienų agentūros darbą
Nenustatyti programišiai sutrikdė Latvijos naujienų agentūros LETA darbą, informuoja „RIA Novosti". Apie tai trečiadienį pranešė naujienų agentūros atstovas.
FTB išardė „botnetą" „Coreflood"
JAV Teisingumo departamentas ir Federalinis tyrimų biuras pranešė uždarę internetinių įsilaužėlių perimtų ir iš vieno centro kontroliuojamų kompiuterių tinklą („botnet") „Coreflood“. „ABC News" duomenimis, šiame tinkle buvo daugiau nei 2 mln. asmeninių kompiuterių.
FTB atstovų teigimu, „Trojos arklio" viruso, kuriuo buvo užkrėsti į šį tinklą sujungti kompiuteriai, kodas buvo sukurtas Rytų Europoje.
Programišiai pasauliui kainuoja trilijoną
Dėl kasmet įvykdomų kompiuterinių nusikaltimų viso pasaulio kompanijos praranda 1 trilijoną dolerių.
Kasmet viso pasaulio kompanijos patiria apie 1 trilijoną dolerių nuostolių dėl nusikaltimų elektroninėje sferoje, susijusių su slaptos informacijos nutekėjimu bei išlaidomis patirtos žalos likvidavimui, rašo „MarketWatch“, cituodamas stambaus antivirusinių programų gamintojo „McAfee“ žodžius.
Kompanijos dažnai nesiryžta tirti kompiuterinių įsilaužimų, nes bijo viešumo ir išlaidų tyrimui.
„Fišingui“ skirta programa vagia duomenis iš nepatyrusių hakerių
Alžyro programuotojai sugalvojo nepatyrusių hakerių apgaulės schemą, sukurdami nemokamą programą kibernetinių atakų vykdymui.
Ši programa, įdėta į specialius hakerių forumus, leidžia kurti netikrus tinklalapius, pavyzdžiui, „PayPal“ arba elektroninio pašto tarnybos klonus. Vėliau į potencialių aukų elektroninio pašto dėžutes siunčiamas laiškas apie saugumo tikrinimą ir būtinybę įvesti prisijungimo duomenis.
Kai kuriems sukčiams pavyksta apgauti kai kuriuos žmones.