hirvonenas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „hirvonenas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „hirvonenas“.

M. Hirvonenas: tai, ką išvys ralio fanai, jiems paliks neišdildomą įspūdį

Vytautus Pilkauskas, 98.lt Birželio 26-29 dienomis Lietuvoje ir Lenkijoje lėks geriausi ralio lenktynininkai – šiose šalyse vyks septintasis 2014 metų Pasaulio ralio čempionato (WRC) etapas - „Lotos 71st Rally Poland”. Į Lietuvą, Druskininkų apylinkes, geriausių ralistų karavanas užsuks birželio 27 dieną.
2014-06-26

Prancūzijos ralį laimėjo prancūzas S. Ogier

Pasaulio automobilių ralio čempionato 11-ąjį etapą - Prancūzijos ralį - laimėjo prancūzas Sebastienas Ogier („Citroen DS3“). Antrąją vietą užėmė ispanas Dani Sordo („Mini Cooper“). Jis nuo nugalėtojo atsiliko 6,3 sek. Trečias liko suomis Mikko Hirvonenas („Ford Fiesta“, +3.26,6). Nugalėtojo titulą ginantis prancūzas Sebastienas Loebas („Citroen DS3“) dėl variklio gedimo pasitraukė iš kovos trečiajame greičio ruože.
2011-10-03

Pirmąjį pasaulio ralio čempionato etapą laimėjo M. Hirvonenas

Pasaulio automobilių ralio čempionato pirmąjį etapą - Švedijos ralį - sekmadienį laimėjo suomis Mikko Hirvonenas („Ford Fiesta“). Antrąją vietą užėmė norvegas Madsas Ostbergas („Ford Fiesta“; +6,5 sek.), o trečiąją – suomis Jari-Matti Latvala („Ford Fiesta“, +34,0). Nugalėtojo titulą ginantis prancūzas Sebastianas Loebas („Citroen DS3“) liko šeštas (+2.30,3). Antrasis etapas - Meksikos ralis – vyks kovo 3-6 dienomis. Rezultatai: 1. Mikko Hirvonenas (Suomija/Ford Fiesta) - 3 val.