gyvybės vagonėliai
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gyvybės vagonėliai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gyvybės vagonėliai“.
Vilniuje bus įrengta daugiau gyvūnų gyvybės vagonėlių
Vilniaus miesto taryba šiandien pritarė sprendimui Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyriui panaudos sutartimi perduoti 5 metams naudotis daugiau nei 1,5 tūkst. kv. m ploto teritorija. Šioje vietoje organizacija planuoja įsteigti gyvūnų gyvybės vagonėlius.
Lietuvos gyvūnų globos draugija kartu su savivaldybės įmone „Grinda“ bendradarbiauja jau daugiau nei metus – praėjusių metų pabaigoje pasirašyta tarpusavio bendradarbiavimo sutartis.
Gyvūnai – artėjančių šalčių įkaitai
Gyvybės vagonėliai, kuriuose nuo mirties gelbėjama dešimtys beglobių sostinės keturkojų, šąlant orams virsta mirtinais spąstais. Savanoriams netrūksta entuziazmo gelbėti gyvūnus, bet stinga pinigų palankioms gyvenimo sąlygoms sukurti.
Renovavo vieną vagonėlį
Lietuvos gyvūnų globos draugijos (LGGD) Vilniaus skyrius artėjančius šalčius ir vėl pasitinka su nerimu. Keturi skardiniai vagonėliai L. Giros gatvėje suteikia pastogę 30 šunų ir 60 kačių, kurie šeimininkams tapo nebereikalingi.
Savaitės augintinis: Titas
Namų ieško baltas 2 mėnesių kačiukas Titas.
Naminės katės primena savo laukinius protėvius keliais požymiais. Nors daugumai naminių kačių medžioti sau maisto nereikia, jos lyg tikros medžiotojos ypač suaktyvėja auštant ir leidžiantis saulei,sėlina ir puola įsivaizduojamą grobį. Šitoks elgesys yra instinktyvus , jo nereikia mokytis. Katė užaugusi atskirta nuo kitų kačių,vis tiek elgiasi būtent šitaip.
Geriems žmonėms dovanojamas gražuolis, žavuolis katinukas vardu Titas.
Savaitės augintinis: Ovis
Labai žavus 1-6 mėnesių katinėlis Ovis ieško namų. Juodas it angliukas. Labai smagus mažylis. Žaismingas, judrus, bet tuo pačiu švelnus, geras.
Ir pabaigai šiek tiek apie juodukes kates: egiptiečiai garbino juodas kates, tačiau dabar jų prisibijoma. Kaip sakoma, jei juoda katė perbėgo skersai kelią, bus nelaimė. Tačiau tai, žinoma, tikrų tikriausias mitas. Dėl juodo pigmento katės padeda apsisaugoti nuo šalčio ir ligų.
Virusas, kuris padėjo pasveikti
Tikriausiai niekas nežinojo, kad įmanoma susirgti virusu, kuris padeda pasveikti nuo tiek daug ligų. Nežinojau ir aš, kol vieną dieną nepajutau stiprių jo simptomų ir galiausiai supratau, kad niekada jo nebeatsikratysiu. Šis virusas Lietuvoje dar nėra stipriai paplitęs, bet po truputį kovoja su žmonių imunitetu. Tas virusas- savanorystė.
Savanorystė buvo vienas tobuliausių dalykų, kurie yra nutikę mano gyvenime.
„Gyvybės vagonėliams“ reikalingi savanoriai
Šiuo metu gyvybės vagonėlyje išgelbėti nuo sunaikinimo, savo namų ir mylimo žmogaus laukia 30 katinėlių. Kiekvienas katinukas mielas ir jaukus, kiekvienas trokšta būti paglostytas ar pakalbintas.
Mažyliai laukia savų namų, o kol gyvena vagonėlyje labai laukia jūsų – tų, kurie galėtų ateiti į jų laikiną būstą ir su jais pabendrauti, o svarbiausia sutvarkytų jų pridarytas išdaigas. Atėjo toks laikas, kai vėl trūksta dirbančių rankų.
Balsas.lt beglobis: oranžinė tigriukė rado namus!
Po kelionės į „Gyvybės vagonėlius“ Balsas.lt žurnalistė ir operatorius į redakciją parsivežė tikrą oranžinį tigriuką. Tiksliau – tigriukę.
„Atkeliavę prie „Gyvybės vagonėlių“, kur mūsų jau laukė Lietuvos gyvūnų globėjų draugijos (LGGD) Vilniaus skyriaus atstovė Danutė Navickienė, ant jos rankų pamatėme mažą ryškiasplavę murklę“, – pasakojo jiedu.
Oranžinės spalvos dar vardo neturinti katytė ieško šeimininkų (R. Kondratjevo / Balsas.lt nuotr.
„Gyvybės vagonėlių“ savanoriai: beglobiai gyvūnai – ne šiukšlės
Kačiukų derliaus surinkėjai. Taip juokaudami save vadina sostinės „Gyvybės vagonėlių“ savanoriai. Įsikūrę šalia liūdnai pagarsėjusių Vilniaus gyvūnų karantinavimo namų „Grinda“, „Gyvybės vagonėlių“ savanoriai tapo beglobių, pasmerktų mirti, sužalotų ar sergančių, paliekamų likimo valiai keturkojų angelais sargais.
Kai Balsas.
Antro šanso gyventi laukia beglobiai šunys
„Gyvybės vagonėliai“, įsikūrę Vilniuje, šalia gyvūnų karantinavimo centro „Grinda“, priglaudė ir antrą šansą gyventi suteikė ne vienam gyvūnui. Dabar „Gyvybės vagonėliuose“ glaudžiasi ir naujų namų, mylinčių šeimininkų laukia ne vienas šunelis.
Trolė
Draugiška 6 metų kalytė. Labai nori būti prie žmogaus (kaip ir visi baimės patyrę jos kaimynai). Visada trokšta būti paglostyta. Storo kailio, tad galėtų gyventi lauke.
Balsas.lt beglobis: kačiukas Mažylis
Neturinčių namų gyvūnėlių Lietuvoje – labai daug. Tikime, kad yra daugybė gerų žmonių, kurie neabejingi neturintiems namų ir yra pasiryžę pamiltam keturkojui suteikti viltį gyventi, jaukius namus ir tapti mylinčiais šeimininkais. Balsas.lt specialioje rubrikoje rasite aprašymus ir nuotraukas tų keturkojų, kuriems reikia tikrų ir mylinčių šeimininkų. Nelikite abejingi!
Mažylis
Dviejų mėnesių amžiaus baltai juodo kailiuko savininkas pavadintas Mažyliu.
REKLAMA
REKLAMA