gertas steegmansas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gertas steegmansas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gertas steegmansas“.

Dviračių lenktynės: E. Pučinskaitė - lyderė, T. Vaitkus - traukiasi

"Giro d'Italia" moterų dviračių lenktynių 10,2 km trečią etapą laimėjo Edita Pučinskaitė, atstovaujanti "Nurnberger Versicherung" komandą. Ji vėl tapo lenktynių lydere. Kita Lietuvos sportininkė Diana Žiliūtė iš "Safi-Pasta Zara Manhattan" komandos šiame etape į lyderių dešimtuką nepateko. Ji taip pat iškrito iš bendros įskaitos dešimtuko.
2007-07-10

T. Vaitkus dviratininkų lenktynėse Belgijoje finišavo šešioliktas

Šešioliktąją vietą Belgijoje pasibaigusiose trijų etapų daugiadienėse "KBC Driedaagse van De Panne-Koksijde" dviratininkų lenktynėse užėmė "Discovery Channel" ekipos narys Tomas Vaitkus, o "Jartazi Promo Fashion" komandai atstovaujantis Vytautas Kaupas tarp 159 finišavusių dalyvių buvo 111-as.