denis sokol

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „denis sokol“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „denis sokol“.

Iš didžiausio Grappling renginio lietuviai grįžo su medaliais

Iš rugsėjo 6-9d. Astanoje, Kazahstane vykusio UWW Pasaulio Grappling čempionato (United World Wrestling) Lietuvos delegacija parsivežė net 4 medalius. Visi keliavę sportininkai, atstovaujantys A-Force BJJ klubą, iškovojo šiuos medalius vieną sidabro ir tris bronzos medalius. Mantas Daublys (U19) svorio kategorijoje iki 84 kg su kimono iškovojo sidabro medalį, be kimono – bronzos medalį.
2018-09-12

Iš prestižinių varžybų Rokas Naruševičius grįžo su medaliu

Spalio 18-21 dienomis Azerbaidžane vyko United World Wrestling (UWW) pasaulio Grappling čempionatas. Rokas Naruševičius tapo pasaulio Grappling vicečempionu -77 kg kategorijoje. Pirmas tris kovas lietuvis užbaigė ankščiau laiko laužimais ir smaugimais, o finale nusileido teisėjų sprendimu Rusijos kovotojui. Taip pat čempionate Lietuvai atstovavo Denis Sokol, kuris 100+ kg kategorijoje užėmė 5-ąją vietą. UWW - tai viena didžiausių pasaulyje imtynių sporto organizacijų.