Cameronas Johnsonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Cameronas Johnsonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Cameronas Johnsonas“.

„Suns“ mažiausiai mėnesiui neteko svarbaus krepšininko

Fynikso „Suns“ puolėjas Cameronas Johnsonas be krepšinio privalės praleisti 1-2 mėnesius. Krepšininkui buvo atlikta menisko operacija. Puolėjas šiame sezone tapo pagrindinio „Suns“ penketuko žaidėju, kai iš rotacijos buvo išimtas Jae Crowderis. 26 metų 203 cm ūgio atletas šiame NBA sezone per 25 minutes vidutiniškai renka po 13 taškų (45 proc. met., 43 proc. trit., 73 proc. baud.), atkovoja 3,4 kamuolio ir atlieka 1,8 rezultatyvaus perdavimo.
2022-11-08

NBA lygoje – įspūdingas pergalę atnešęs „Suns“ puolėjo metimas su sirena nuo lentos

Fantastiškai žaidęs Cameronas Johnsonas sužaidė karjeros rungtynes ir išplėšė pergalę Fynikso „Suns“ (51/12) komandai. Fynikso ekipa namuose po dramatiškos kovos 115:114 (26:24, 32:31, 23:38, 34:21) palaužė Niujorko „Knicks“ (25/38) krepšininkus, kurie pralaimėjo jau septintą mačą paeiliui. Pirmoji rungtynių pusė buvo apylygė. Skirtumas ėmė ryškėti po didžiosios pertraukos.