Broadwell
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Broadwell“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Broadwell“.
Spartinimo gerbėjus „Intel“ užvers naujais procesoriais
Kompanija „Intel“ paskelbė lakonišką pristatymą, kuriame pasistengė papasakoti apie pastangas atgaivinti asmeninių kompiuterių segmentą. Šiuo atveju iki 2014 m. vidurio bus išleisti „Haswell“ procesoriai, kurie gaus ilgai lauktą patobulintą termo sąsają. Naujoje „Haswell-K serijoje, kuri netgi gavo savo pavadinimą – „Devil’s Canyon“ – tarp kristalo ir dangtelio pasirodys daug efektyvesnė termosąsaja. Tiesa, „ComputerBase.
„Intel Broadwell“ procesoriai pasirodys vėliau, nei planuota
Nors iš pradžių masinė „Intel“ procesorių su „Broadwell“ architektūra (14 nm technologinis procesas) masinė gamyba buvo numatyta 2014 m. I ketvirtyje, o jų debiutas rinkoje III ketvirtyje, jų gali tekti palūkėti iki šių metų pabaigos, rašo „DigiTimes“. Faktiškai kompanija „Intel“ nusprendė atidėti „Broadwell“ masinę gamybą, taigi, pagrindinė šių procesorių dalis parduotuvių lentynų nepasieks iki pat 2015 m. I ketvirčio. Šių metu pabaigoje bus vykdomas ribotas U ir Y serijos procesorių tiekimas.
„Intel Broadwell“ procesoriai vėluos, tačiau gaus balso atpažinimo mechanizmą
Nuo to momento, kai buvo sukurti pirmieji asmeniniai kompiuteriai, sąveikos su jais būdai buvo nuolat tobulinami. Tikrai atsiras tokių žmonių, kurie prisimena, kaip kompiuteriui skirtas komandas tekdavo įvesti klaviatūra – juk grafinė sąsaja ir pelės tipo manipuliatorius atsirado žymiai vėliau. Mūsų dienomis klasikiniai valdymo metodai papildyti naujais: sensorinis ekranas, judesių ir gestų stebėjimo technologijos ir netgi balso atpažinimo mechanizmai.
„Intel“ parodė veikiantį nešiojamąjį kompiuterį su 14 nm procesoriumi
Vakar duris atvėrusios konferencijos „IDF 2013“ rudeninėje sesijoje „Intel“ pažadėjo, kad parodys daug įdomių dalykų. Ir jų ilgai laukti nereikėjo. Naujasis „Intel“ generalinis direktorius Brianas Krzanichas, kuris pakeitė prieš tai šiame poste buvusį Paulą Otellinį, parodė veikiančio nešiojamojo kompiuterio prototipą. Kuo gi jis toks ypatingas? Nešiojamajame kompiuteryje įdiegtas „Intel“ procesorius su „Broadwell“ architektūra; jis pagamintas naudojant 14 nm technologinį procesą.
„Intel Broadwell“ procesoriai tenkinsis senais mikroschemų rinkiniais
Viena populiari IT svetainė, garsėjanti savo įpročiu reguliariai kartoti vieną ir tą pačią informaciją, jau buvo pranešusi apie „Intel Lynx Point“ kartos mikroschemų rinkinių suderinamumo su 4 nm „Broadwell“ architektūros procesoriais, kurie turėtų pasirodyti 2014 m., galimybę. Nereikėtų painioti procesorių suderinamumą mikroschemų rinkinių ir pagrindinių plokščių lygmenyje, kuris idealiu atveju leistų diegti naują procesorių į seną pagrindinę plokštę, atnaujinus tik BIOS.