blakstienų tušas
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „blakstienų tušas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „blakstienų tušas“.
Šiukštu nenaudokite šios grožio priemonės kasdien: sau tik pakenksite
Vandeniui atsparus tušas atsirado dar 1938 metais, kai makiažo dizaineriai ir gamintojai suprato, kad reikia kažko pastovesnio, kuris atlaikytų prakaitą, ašaras ir bet kokį vandenį. Galite pagalvoti, kad dažytis vandeniui atspariu tušu kiekvieną dieną yra saugu pasirinkimas, tačiau nepamirškite, kad tai gali būti rizikinga.
Blakstienų tušas yra vienas iš labiausiai transformuojančių makiažo produktų, nes jis prailgina, sutankina ir patamsina blakstienas ir išryškina akis.
Skubiai įspėja moteris: ši makiažo priemonė gali kenkti sveikatai
Žmonės tušą naudoja ištisus amžius nuo tada, kai egiptiečiai jį išrado daugiau nei prieš 4000 metų. Daugelis moterų be blakstienų tušo neapsieina nei dienos. Vis dėlto derėtų jį pamiršti bent porą dienų per savaitę, nes gydytojai perspėja, kad kasdienis jo naudojimas gali pridaryti daug žalos, rašoma thesun.co.uk.
Dauguma bėdų kyla dėl to, kad makiažo vartotojai naudojasi tušu, net jei ir pasibaigė jo galiojimo laikas arba laiku nenusivalo makiažo.
Vilniuje skelbiama maudymosi sezono pradžia
Vilniaus visuomenės sveikatos centras praneša, kad nuo birželio 1 d. Vilniaus mieste skelbiama maudymosi sezono pradžia.
Artėjant vasarai, gegužės pabaigoje, Vilniaus miesto savivaldybė organizavo komisiją, kuri patikrino, ar miesto paplūdimiai ir maudyklos pasiruošė vasarai.
Komisijos darbe dalyvavo ir Vilniaus visuomenės sveikatos centro specialistai.
Blakstienų tušo dosjė
Kaip dažniausiai ir būna, viskas, kas grožio pasaulyje dabar nepamainoma, buvo sukurta per dideles kančias. Blakstienų tušas - ne išimtis. Pirmą ,,šlapią'' tušą sukūrė jaunas chemikas Teris Wiliamsas savo seseriai Mabel, norėdamas pastarąją pradžiuginti, kai ją paliko sužadėtinis (nežinau kaip jūs, bet aš tikrai dėkinga tam paršui). Tas stebuklingas iš suodžių ir vazelino pagamintas daikčiukas taip sužavėjo merginas, jog netrukus buvo įkurta firma ,,Maybelline'' ir pradėta masinė gamybą.