Big Beno

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Big Beno“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Big Beno“.

Naujieji metai per pandemiją pasaulio šalyse: įspūdingi fejerverkai ir spindintys miestų simboliai

Naujųjų metų sutiktuvės daugelyje pasaulio šalių šiemet buvo išties kitokios nei įprasta. Tačiau nepaisant įvairių ribojimų ir nerimo dėl koronaviruso, šventinės iškilmės apskriejo visą pasaulį. Kviečiame pamatyti kaip itin lauktus 2021-uosius žmonės sutiko nuo Londono iki Rio de Žaneiro. Vakar naktį britai žymėjo ne tik naujus metus. Žymiajam „Big Beno“ laikrodžiui mušant 11 valandą, oficialiai baigėsi beveik pusšimtį metų trukusi narystė Europos Sąjungoje.
2021-01-01

„Queen“ šturmuoja Lietuvą: 19-os sunkvežimių atgabenta koncerto technika jau Kaune

Trečiadienį vėlai naktį, likus valandai iki vidurnakčio, Lietuvą pasiekė grupės „Queen“ tehniką gabenantys sunkvežimiai. Kauno „Žalgirio“ areną apsupo 19 sunkiųjų tralų, kuriais buvo atvežta legendinės britų roko grupės koncertui reikalinga garso ir šviesos aparatūra. Nors informacija apie grupės „Queen“ muzikantų atvykimo laiką ir gyvenamąją vietą yra slepiama, toks ankstyvas pasiruošimas išduoda, kad pirmasis rokerių koncertas mūsų šalyje bus ypatingas.
2017-11-16

Ką bendro turi „laukinukė“ Marlene Favela ir Monika Šalčiūtė?

Kultinio TV3 televizijos serialo „Laukinukė“ žvaigždė Marlene Favela (40) šiuo metu keliauja po Europą. Visame pasaulyje garsi aktorė aplankė populiariausius miestus: Romą, Paryžių ir Londoną. Didžiosios Britanijos apžavėta moteris įsiamžino garsiausiose sostinės vietose: prie apžvalgos rato Londono akies, vieno didžiausio pasaulyje laikrodžio Big Beno ar prie garsaus Tauerio tilto. Smagiomis kelionių akimirkomis aktorė dalinosi savo socialiniame tinkle „Instagram“, kur jos anketą seka 1,2 mln.
2016-12-20

Žinomiausios pasaulio apgavystės

1784 m. Džiuzepe Balzamo Kaliostro įtikino Londono aristokratus, kad jo amžius siekia 1800 m.. Pragyventi tiek metų ir vis dar gerai atrodyti esą jam padėjo „jaunystės eleksyras“. Sužavėti aristokratai už šį gėrimą be gailesčio klojo didžiulius pinigus. Prieš mirtį Kaliostro prisipažino, kad pardavinėjo savo šlapimą. Karo metais ne kartą buvo leidžiami netikri kitos valstybės pinigai. Tai turėjo sužlugdyti priešo ekonomiką ir padėti jį užkariauti. 1812m. tokį triuką sugalvojo ir Napoleonas.
2012-05-10
Į viršų