asta drevinskaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „asta drevinskaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „asta drevinskaitė“.

Lietuvos plaukikai estafetėse buvo 16-i

Tamperėje (Suomija) vykstančio X Europos jaunimo (iki 17 metų) vasaros olimpinio festivalio merginų kompleksinės estafetės 4x100 m atrankos varžybose Lietuvos komanda - Asta Drevinskaitė, Giedrė Grigonytė, Vaiva Gimbutytė ir Miglė Štaraitė - užėmė 16-ąją vietą. Mūsų šalies plaukikės distanciją įveikė per 4 min. 33,39 sek. Atrankos varžybose dalyvavo 27 ekipos, į finalą pateko aštuonios.
2009-07-24

Pabaltyje pajėgiausi – Lietuvos plaukikai

Alytuje, Sporto ir rekreacijos centro 50 m baseine, vykusio Baltijos šalių plaukimo čempionato komandų įskaitoje pirmąją vietą užėmė Lietuvos atstovai, surinkę 296 taškus. Lietuvos plaukikai iškovojo 21 aukso, 19 sidabro ir 8 bronzos medalius. Antrąją vietą užėmė Estijos komanda (218 tšk.) - 6 aukso, 8 sidabro ir 12 bronzos apdovanojimų, treti liko Latvijos atstovai (106 tšk.) - 1 aukso, 3 sidabro ir 8 bronzos medaliai.