ara san juan
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ara san juan“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ara san juan“.
Dingusio povandeninio laivo paieškose – lemtinga Rusijos žinia
Argentinos karinės jūrų pajėgos antradienį pranešė, kad Rusija baigė dalyvavimą ieškant argentiniečių povandeninio laivo, dingusio Atlanto vandenyno pietinėje dalyje su 44 įgulos nariais. Rusija buvo paskutinė iš keliolikos valstybių, teikusių pagalbą ieškant dingusio laivo „ARA San Juan“ apie 4 000 kv. km teritorijoje. Per šią daugiašalę povandeninio laivo paieškų operaciją – vieną iš didžiausių kada nors surengtų – buvo naudojamos pažangiausios technologijos.
Dėl povandeninio laivo tragedijos atleistas Argentinos jūrų laivyno vadas
Argentina šeštadienį atleido savo karinio jūrų laivyno vadą dėl praėjusį mėnesį įvykusios povandeninio laivo katastrofos. Jis tapo aukščiausiu pareigūnų, kurio galva nuriedėjo dėl šios nelaimės. „Gynybos ministras paprašė jo trauktis. Tai politinis sprendimas“, – agentūrai AFP sakė savo tapatybės nenorėjęs atskleisti laivyno atstovas, pranešęs apie admirolo Marcelo Sruro atleidimą. Admirolas yra jau penktas aukšto rango pareigūnas, netekęs posto dėl povandeninio laivo „ARA San Juan“ dingimo.
Netoli vėliausios žinomos dingusio Argentinos povandeninio laivo vietos girdėtas „sprogimas“
Netoli vėliausios žinomos Atlanto vandenyne dingusio Argentinos povandeninio laivo „ARA San Juan“ buvimo vietos buvo girdėti neįprastas garsas, „panašus į sprogimą“, ketvirtadienį pranešė šalies karinis jūrų laivynas.
Argentinoje tebeieškoma dingusio povandeninio laivo, gavus paslaptingų signalų
Argentinos karo laivynas šeštadienį aptiko septynis trumpus žemės palydovo signalus, kurie, pareigūnų manymu, gali būti išsiųsti iš dingusio povandeninio laivo su 44 žmonių įgula; ryšio su juo nebuvo tris paras. Ryšio mėginimai „rodo, kad įgula stengiasi atkurti ryšį, taigi, mes stengiamės aptikti šių signalų šaltinį“, – sakoma karinio laivyno paskyroje socialiniame tinkle „Twitter“. Dar pažymima, kad signalų trukmė buvo nuo keturių iki 36 sekundžių, tarp 10 val. 52 min. vietos (15 val. 52 min.