„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 2:0 nugalėjo Londono „Tottenham“ futbolininkus.

Pirmajame kėlinyje abi komandos atliko vos po tris smūgius. Pavojingiausią progą pasižymėti turėjo Philas Fodenas, tačiau jo smūgiuotą kamuolį meistriškai atrėmė vartų sargas. Per pirmąsias keturiasdešimt penkias žaidimo minutes žiūrovai įvarčių neišvydo.

Erlingas Haalandas antrojo kėlinio pradžioje tiksliai uždarė Kevino De Bruyne perdavimą ir išvedė „Man City“ į priekį 1:0. Puikia galimybe išlyginti rezultatą nepasinaudojo Dejanas Kulusevskis, kurio smūgiuotą kamuolį atrėmė Stefanas Ortega. Iš varžovų gynybos išsilaisvinęs E.Haalandas rungtynių pabaigoje realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir įtvirtino svečių pergalę 2:0.

Rungtynės tarp „Tottenham“ ir „Man City“ buvo pirmosios „Premier“ lygoje 2023/2024 m. sezone, kai nebuvo pridėta laiko pirmajame kėlinyje.

K.De Bruyne atliko 10+ rezultatyvių perdavimų šešiuose skirtinguose „Premier“ lygos sezonuose (10-ąjį atliko šį vakarą).

„Man City“ po 37 sužaistų rungtynių turi surinkęs 88 taškus ir rikiuojasi pirmoje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Tottenham“ su 63 taškais žengia penktas.