Latvijos sostinėje sekmadienį vykusiame Rygos maratone (42 km 195 m) Aurimas Skinulis finišavo ketvirtas - 2 valandos 30 minučių ir 42 sekundės.

Ten pat Rygoje vykusiame pusės maratone bėgime į pirmąjį dešimtuką pateko du Lietuvos bėgikai: Vitalijus Kašapovas finišavo ketvirtas (1:08:23), o Dainius Šaučikovas - penktas (1:09:12).

Daugiau nei 10 bėgikų iš Lietuvos startavo 8-ajame pusės maratono bėgime Bialovieža - Hajnuvka Lenkijoje. Petras Pranckūnas finišavo penktas (1:15:48), Vidas Totilas - šeštas (1:16:56), Mindaugas Kaminskas - aštuntas (1:17:48).

Tarp moterų pusės maratono bėgime Lenkijoje nugalėjo Modesta Kaminskienė (1:27:28), šešta (M40 grupėje - pirma) buvo Sada Bukšnienė (1:36:00).

JAV studentų lygos (NCAA) „Big Ten" konferencijos čempionate Šampeine Eglė Staišiūnaitė 100 m barjeriniame bėgime buvo trylikta (13,89 sek.), o 400 m barjeriniame bėgime finišavo devinta (1:00,85).

NCAA „Conference-USA" čempionate El Pase 1500 m bėgime Alina Varpiotaitė užėmė penktąją vietą (4:41,31).