Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje prasidėjo 22-asis turas. „Stamford Bridge“ stadione Londono „Chelsea“ išplėšę neįtikėtinas lygiąsias rezultatu 3:3 (0:0) prieš Liverpulio „Everton“ ekipą.

Buksuojantis „Chelsea“ futbolininkai namuose tik pačiame rungtynių gale sugebėjo išsigelbėti prieš „Everton“ klubą. Anglijos čempionai pirmajame kėlinyje atrodė žymiai silpnesni už savo varžovus, o antrojo kėlinio pradžioje kamuolys pirmą kartą krito į „Chelsea“ vartus. Po L.Baines perdavimo į baudos aikštelę J.Terry nesėkmingai sužaidė ir pasiuntė kamuolį į savus vartus. Po 6-ių minučių stipriu smugiu persvarą padidino belgas K.Mirallas.

Atsipalaidavę „Everton“ futbolininkai pradėjo lėčiau judėti aikštėje, bei daryti vaikiškas klaidas. Tuo 64-ąją minutę pasinaudojo C.Fabregas. Ispanas perėmęs kamuolį pastebėjo laisvą tautietį D.Costa, kuriam atliko puikų perdavimą, o Costa nesunkiai pasiuntė kamuolį į vartus. Po dviejų minučių atgyję „Chelsea“ futbolininkai rezultatą išlygino. Šį kartą D.Costa atliko rezultatyvų perdavimą C.Fabregasui.

Su lygiosiomis svečiai nesusitaikė ir per pridėtą teisėjo laiką po keitimo pasirodęs R.Mori pasiuntė trečią kamuolį į T.Courtois vartus. Vis dėl to pergalei to nepakako. Teisėjas buvo pridėjęs 7-ias minutes, tačiau 9-ąją pridėto laiko minutę rezultatą išlygino J.Terry, taip ištaisęs savo klaidą rungtynių pradžioje. „Chelsea“ išliko 14-oje vietoje su 25 taškais, o „Everton“ futbolininkai pakilo į 11-ąją vietą, bei turi 29 taškus.