Geriausia tai, kad šiuos pratimus galite atlikti bet kur, be brangių sporto klubų abonementų ar prabangios įrangos. Štai keletas veiksmingiausių pratimų, kurie padės atsikratyti svorio, rašo timesofindia.indiatimes.com.
Vaikščiojimas arba bėgiojimas
Vienas iš efektyviausių ir geriausių pratimų svoriui mažinti yra vaikščiojimas arba bėgimas. Apsiaukite batus ir išeikite sparčiai pasivaikščioti arba pabėgioti po savo gyvenvietę ar vietinį parką. Kasdien bent pusvalandį užsiimkite aerobine mankšta, kad sudegintumėte energiją ir pagreitintumėte medžiagų apykaitą.
Pratimai su savo kūno svoriu
Pasak Rhea Shroff Ekhlas, fitneso ir mitybos ekspertės, „pratimai su kūno svoriu puikiai stiprina raumenis ir didina kaulų tankį“.
Pabandykite į savo treniruočių rutiną įtraukti tokius pratimus kaip pritūpimai, atsilenkimai, atsispaudimai ir lenta. Šiuos fizinius pratimus galite atlikti namuose, parke ar net lauke. Pasikonsultuokite su specialistu, nes svarbu taisyklinga padėtis atliekant pratimus.
Didelio intensyvumo intervalinės treniruotės (HIIT)
HIIT treniruotėse paprastai kaitaliojami trumpi didelio intensyvumo pratimai, po kurių seka atsipalaidavimo arba mažesnio intensyvumo pratimai.
Galite susikurti asmeninę HIIT treniruotę, atlikdami tokius pratimus kaip šuoliukai su šokdyne, kopimas į kalnus ir šuoliukai su pritūpimais. HIIT treniruotės yra labai įtemptos ir gali būti skirtos ne visiems. Pasitarkite su specialistu. Tokias treniruotes rekomenduojama atlikti 2 kartus per savaitę ne ilgiau kaip 20 minučių.
Plaukimas
Plaukimas yra neįtikėtinai mažo poveikio fizinis pratimas, kurio metu treniruojamas visas kūnas, tačiau neapkrauna sąnarių. Plaukiokite atviruose vandens telkiniuose arba eikite plaukioti į vietinį baseiną. Plaukimas gali padėti pagerinti širdies ir kraujagyslių būklę, raumenų tonusą ir deginti kalorijas.
Joga ar pilatesas
Joga ir pilatesas yra puikūs būdai, padedantys padidinti lankstumą, pusiausvyrą ir jėgą, kartu skatinantys atsipalaidavimą ir komfortą.
Šių pratimų įtraukimas į treniruočių rutiną gali padėti sumažinti stresą, pagerinti laikyseną ir pagerinti bendrą savijautą, todėl jie idealiai papildo treniruotes vandenyje.
Be vargo kilogramų tik priaugti galima. Norint juos numesti reikia gerai padirbėti. Apie tai ir rašoma, bet kažkodėl sakoma be vargo. Gal numeris du orientuojasi į pačius durniausius? Gal patys ne patys gudriausi?