mindaugas venckaitis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mindaugas venckaitis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mindaugas venckaitis“.

Imtynininkas Mindaugas Venckaitis iškovojo kelialapį į Paryžiaus olimpines žaidynes

Baku (Azerbaidžanas) vykstančiame atrankos į Paryžiaus olimpines žaidynes imtynių turnyre bilietą į olimpiadą iškovojo Mindaugas Venckaitis! Graikų-romėnų imtynių svorio kategorijoje iki 97 kg lietuvis nukeliavo iki pusfinalio ir jame 5:2 įveikė Serbijos atstovą Mihailą Kajaią. Kartvelas M.Kajaia Serbijai atstovauja nuo 2015 m. Jis pernai Europos čempionate iškovojo bronzą, o savo trofėjų kolekcijoje turi kelis pasaulio čempionatų apdovanojimus.
210 2024-04-05

Mindaugui Venckaičiui iki išsvajoto bilieto į Paryžių trūksta vienos pergalės

Penktadienį Baku (Azerbaidžanas) startavo atrankos į Paryžiaus olimpines žaidynes atrankos imtynių turnyras. Pirmą dieną ant kilimo dėl 12-os olimpinių bilietų kovoja graikų-romėnų imtynių stiliaus meistrai. Džiaugtis olimpiniu kelialapiu galės tik finalininkai. Tik vienam Mindaugui Venckaičiui (97 kg) iš penkių mūsų šalies klasikų pavyko įveikti pirmuosius ratus, kurie garantavo pasirodymą lemiamajame mūšyje vakarinėje turnyro dalyje.
2024-04-05

Per žingsnį nuo olimpinio kelialapio likęs Venckaitis pasaulio imtynių čempionate užėmė penktąją vietą

Belgrade (Serbija) prie pabaigos artėja pasaulio imtynių čempionatas. Šeštadienį graikų-romėnų imtynių stiliaus turnyre Mindaugas Venckaitis (97 kg; 38 dalyviai) užėmė penktą vietą. Tauragiškio varžovas imtyje dėl bronzos, šių metų Europos čempionato prizininkas Arturas Omarovas iš Čekijos, pasirinko gynybinę taktiką ir pirmame kėlinuke paaukojo taktinį tašką Mindaugui.
2023-09-24

Dviejų įtikinančių pergalių nepakako – imtynininkas Venckaitis Europos čempionate užėmė penktą vietą

Bukarešte vykstančiame Europos imtynių U23 čempionate Mindaugas Venckaitis (97 kg) finišo tiesiąją pasiekė su dviem puikiomis pergalėm savo sąskaitoje. Tačiau lemiamame mūšyje pritrūko sėkmės ir nepavyko iškovoti apdovanojimo. Mažajame graikų-romėnų imtynių turnyro finale kovojęs tauragiškis rezultatu 0:6 nusileido armėnui Haykui Khloyanui bei užėmė penktą vietą. Energingai pradėjęs kovą, Mindaugas, įpusėjus pirmam kėlinukui kiek aprimo.