mallorca

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mallorca“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mallorca“.

Nuostabus Aurelieno Tchouameni šūvis padovanojo „Real“ pergalę prieš „Mallorcą"

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Mallorca“ futbolininkus. Pirmajame kėlinyje pavojingiausią progą pasižymėti turėjo Jude‘as Bellinghamas, kurio smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų konstrukciją. „Real“ vos antrą kartą nepavyko atlikti nei vieno smūgio į vartų plotą per pirmąsias 45 žaidimo minutes „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse šį sezoną.
2024-04-13

Į Ispanijos taurės finalą po baudinių serijos žengė „Mallorca“

Antradienio vakarą baudinių serijoje 5:4 įveikusi „Real Sociedad“ klubą „Mallorca“ žais ketvirtajame savo istorijoje „Copa del Rey“ finale. Palmos komanda į lemiamą finalą nepateko nuo 2003 m., kai buvo karūnuota čempione. Tai vienintelis „Copa del Rey“ trofėjus per 108 metų klubo istoriją, o kiti du finalai buvo pralaimėti 1991 m. Madrido „Atletico“ ir 1998 m. „Barcelona“ klubams. Pirmoji į priekį šiame mače išsiveržė „Mallorca“ ekipa po Giovanni Gonzalezo įvarčio 50-ą minutę.
2024-02-28

„Barcelona“ prarado taškus atostogų saloje

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp „Mallorca“ ir „Barcelona“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2. Vedatas Muriqi 8-ąją minutę pasinaudojęs grubia vartininko klaida pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė „Mallorca“ į priekį 1:0. Antonio Sanchezas 19-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolį atrėmė Marcas-Andre ter Stegenas. Raphinha 20-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Predragas Rajkovičius apgynė savo saugomus vartus.
2023-09-27

Ispanijoje „Barcelona“ pergalingai atsisveikino su dviem legendomis

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse 3:0 sutriuškino dešimtyje rungtyniauti likusius „Mallorca“ futbolininkus.  Ansu Fati 1-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Barceloną“ šiame susitikime į priekį 1:0. Amathas Ndiaye 14-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir „Mallorca“ futbolininkai liko rungtyniauti dešimtyje.
2023-05-29

„Mallorca“ futbolininkai Ispanijoje sencacingai įveikė Madrido „Real“

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 0:1 (0:1) turėjo pripažinti „Mallorca“ futbolininkų pranašumą. Nacho Fernandezas 13-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir „Mallorca“ ekipą šiame susitikime išsiveržė į priekį 1:0. Rodrygo 37-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko. Marco Asensio 60-ąją minutę nepavyko realizuoti vienuolikos metrų baudinio ir šių rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.
2023-02-05

„La Liga“ pirmenybėse – dar vienas „Atletico“ pralaimėjimas prieš

Madrido „Atletico“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 0:1 turėjo pripažinti „Mallorca“ futbolininkų pranašumą. Jaume Costa 16-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir išvedė „Mallorca“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0. Alvaro Morata 21-ąją minutę nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.
2022-11-10

Didysis futbolas: Lewandowskis spindėjo Ispanijoje, Messi – Prancūzijoje

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 nugalėjo „Mallorca“ futbolininkus. Robertas Lewandowskis 20-ąją minutę suklaidinęs varžovą nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Barceloną“ į priekį 1:0. Jaume Costa 35-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau katalonų vartininkas Marcas Andre ter Stegenas atrėmė kamuolį. Antonio Sanchezas 52-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau M.Andre ter Stegenas dar kartą apgynė vartus.
2022-10-02

Fantastiškas „Real“ puolėjų duetas atvedė klubą į dar vieną pergalę Ispanijoje

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 3:0 nugalėjo „Mallorca“ futbolininkus. Pablo Maffeo 36-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.
2022-03-15

„Atletico“ Ispanijoje sutriuškino „La Liga“ autsaiderius

Madrido „Atletico“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse 3:0 nugalėjo „Mallorca“ futbolininkus. Baudos aikštelėje tikslaus perdavimo sulaukęs Yannickas Carrasco 18-ąją minutę nepasinaudojo puikia proga pasižymėti. Pastarojo smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų. Joao Felixo 24-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo greta vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.
2020-07-04

„Real“ laimėjo Ispanijoje, mače debiutavo penkiolikmetis

Madrido „Real“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse 2:0 nugalėjo „Mallorca“ futbolininkus ir vėl sugrįžo į turnyrinės lentelės viršūnę. Junioras Viniciusas 19-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Real“ į priekį 1:0. Sergio Ramosas 56-ąją minutę fantastišku baudos smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir padvigubino pranašumą 2:0.   Danielis Carvajalis atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau varžovai sėkmingai apsigynė nuo šio bandymo suregzti ataką.