ispanijos gp

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ispanijos gp“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ispanijos gp“.

F-1: Ispanijos kvalifikacijoje – eilinis Hamiltono triumfas

Formulės-1 Ispanijos Didžiojo prizo lenktynes sekmadienį iš pirmosios vietos pradės čempionato lyderis Lewisas Hamiltonas. Britas jau 74-ą kartą savo karjeroje iškovojo pergalę kvalifikacijoje. Pagal šį rodiklį jis yra nepralenkimas tarp visų laikų šio sporto atstovų. Greičiausiai savo ratą L.Hamiltonas įveikė per 1:16.173 min. Keturis kartus F-1 čempionu tapęs britas vos 0,040 sek. įveikė savo komandos draugą „Mercedes“ lenktynininką Valtterį Bottą.
2018-05-12

„Formulės-1“ lenktynėse Ispanijoje istorinę pergalę iškovojo Maxas Verstappenas

Penktose „Formulės 1“ lenktynėse, Ispanijos GP užfiksuota staigmena. Pergalę iškovojo 18-metis Maxas Verstappenas savo debiutinėse lenktynėse su „Red Bull“ bolidu. Olandas „Red Bull“ ekipoje pakeitė Daniilą Kvyatą ir jau pirmose lenktynėse buvo greičiausias bei tapo jaunausiu nugalėtoju visos „Formulės 1“ istorijoje. Istorinei M. Verstappeno didelės įtakos turėjo „Mercedes“ pilotų susidūrimas pirmajame rate. Antroje vietoje liko Kimi Raikkonenas su „Ferrari“ bolidu.
2016-05-15

P. Maldonado: kodėl gi nepakeitus šio sezono „Formulės-1“ čempionato?

Netikėtumą pateikęs ir Ispanijos GP laimėjęs „Williams“ lenktynininkas Pastoras Maldonado nemato priežasties, kodėl savo sėkmės negalėtų pakartoti ir Monake kitą savaitgalį, rašo portalas bbc.co.uk. „Visos komandos yra panašaus pajėgumo, bet mes vis tobulėjame ir tobulėjame. Taip, neturime geriausio bolido, bet stengiamės iš visų jėgų. Kodėl gi nepakeitus šio sezono „Formulės-1“ čempionato? Mes stengsimės tai padaryti vėl“, - kalbėjo venesuelietis.
2012-05-17

Ispanijos GP: P. Maldonado vėl pirmas

Sekmadienį „Formulės-1“ čempionato Ispanijos GP lenktynėse dar vieną siurprizą pateikė Pastoras Maldonado iš „Williams“ ekipos. Iš pole pozicijos startavęs venesuelietis buvo greičiausias ir lenktynėse. Tai pirma lenktynininko pergalė po 8 metų pertraukos. O „Williams“ ekipa paskutinį kartą triumfavo prieš 132 lenktynes. Antrą vietą užėmė ispanas „Ferrari“ pilotas Fernando Alonso, trečias liko suomis Kimis Raikkonenas iš „Lotus Renault“ ekipos.
2012-05-13

Pykčio netvardantis L. Hamiltonas: kvalifikacija buvo geriausia mano karjeroje (APKLAUSA)

Ispanijos GP lenktynių kvalifikacijoje „pole“ poziciją iškovojo britas Lewisas Hamiltonas iš „McLaren“ komandos, tačiau laimėjimu lenktynininkas džiaugėsi neilgai, mat pažeidė taisykles. Pirma starto pozicija perleista antram kvalifikacijoje finišavusiam „Williams“ pilotui Pastorui Maldonado, o britas lenktynes pradės iš rikiuotės galo. Teisėjai pilotą nubaudė už sustojimą po pergalingo rato kvalifikacijoje.
2012-05-13

Iš L. Hamiltono atimta Ispanijos GP pirma starto pozicija

Ispanijos GP lenktynių kvalifikacijoje „pole“ poziciją iškovojo britas Lewisas Hamiltonas iš „McLaren“ komandos, tačiau laimėjimu lenktynininkas džiaugėsi neilgai, mat pažeidė taisykles. Pirma starto pozicija perleista antram kvalifikacijoje finišavusiam „Williams“ pilotui Pastorui Maldonado. Teisėjai pilotą nubaudė už sustojimą po pergalingo rato kvalifikacijoje. Paaiškėjo, kad britas, kaip to reikalauja taisyklės, nebūtų pasiekęs techninio aptarnavimo zonos ir turėjęs pakankamai degalų.
2012-05-12

Sensaciją sukūręs P. Maldonado: mano greitis manęs nestebina

Sensaciją „ Formulės-1“ Ispanijos GP kvalifikacijoje sukūręs venesuelietis Pastoras Maldonado iš „Williams“ komandos nėra nustebintas savo greičiu. Lenktynininko dėka „Williams“ ekipa iš pirmosios eilės „Formulės-1“ lenktynėse startuos pirmą kartą nuo 2006 metų. „Iš tiesų mes planavome patekti į pirmąjį dešimtuką, tačiau šeštadienio rytą per treniruotę mane nustebino bolido greitis ir žinojau, kad įmanoma puikiai pasirodyti“, - po lenktynių džiaugėsi P. Maldonado.
2012-05-12

Ispanijos GP kvalifikacijoje greičiausias buvo L. Hamiltonas

Šeštadienį Ispanijos GP kvalifikacijoje trečią pole poziciją šį sezoną sekmadienio lenktynėms užsitikrino britas  Lewisas Hamiltonas iš „McLaren“ komandos. Antrą vietą užėmė ir siurprizą pateikė „Williams“ pilotas, venesuelietis Pastoras Maldonado. Jis pademonstravo geriausią kvalifikacijos pasirodymą savo karjeroje. Trečias finišavo „Ferrari“ lenktynininkas, ispanas Fernando Alonso. Neįtikėtinai žemą vietą kvalifikacijoje užėmė kitas „McLaren“ lenktynininkas Jensonas Buttonas.
2012-05-12

L. Hamiltonas patarinėjo J. Buttonui, kaip laimėti pole poziciją (APKLAUSA)

Šeštadienį startuos Ispanijos GP kvalifikacija, „McLaren“ lenktynininkas Lewisas Hamiltonas favoritu laiko savo komandos draugą Jensoną Buttoną. L. Hamiltonas kolegai dalino patarimus, kaip laimėti kvalifikaciją prieš sekmadienio lenktynes, rašo portalas „bbc.co.uk“. Penktadienio treniruotėje J. Buttonas pasirodė geriausiai, o L. Hamiltonas finišavo ketvirtas. Lenktynininkas nusprendė užleisti galimybę laimėti kvalifikaciją savo komandos draugui.
2012-05-12

„Formulė-1“: Ispanijos GP: įdomūs skaičiai

5 – tik penktą kartą iš 21 lenktynių Barselonoje pirmos starto vietos nugalėtojas nepakilo ant apdovanojimo pakylos. Per paskutinius dešimt metų pilotas, startavęs iš pirmos vietos, visada nugalėdavo, bet šiais metais S. Vettelis sustabdė šią seriją. 5 – Penki pirmi startinės rikiuotės pilotai buvo taip pat išsidėstę ir 2010 metų kvalifikacijos metu. 7 – Markas Webberis iškovojo 7-ą pirmąją startinę vietą „Formulėje-1“ ir antrą kartą iš eilės Barselonoje.