celta vigo

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „celta vigo“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „celta vigo“.

Ispanijoje – užtikrinta „Barcelonos“ pergalė ir kraupus komandos draugų susidūrimas

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 3:1 nugalėjo „Celta Vigo“ futbolininkus. Iago Aspas 14-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė katalonų vartininkas Marcas Andre ter Stegenas.
2022-05-11

„Real“ iškovojo penktą pergalę iš eilės Ispanijoje

Madrido „Real“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse 2:0 nugalėjo „Granada“ futbolininkus. Tikslaus perdavimo sulaukęs Antonio Puertas jau 1-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų. Varžovo gynybą įveikęs Karimas Benzema 3-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Rui Silva meistriškai atrėmė kamuolį. Toni Kroosas 15-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.
2020-12-23

Be klubo sutikimo namo išvykęs „Celta“ puolėjas turės sumokėti baudą

Vigo „Celta“ krašto puolėjas Pione Sisto kaip reikiant turės patuštinti kišenę. Vos tik prasidėjus karantinui į savo automobilį įsėdęs P. Sisto nusprendė palikti Ispaniją ir grįžti į Daniją. Futbolininkams buvo nurodyta likti namuose. Absoliutaus draudimo išvykti į užsienį nebuvo, tačiau apie tokius planus žaidėjas iš anksto turėjo pranešti klubui. P. Sisto atveju to neįvyko – „Celta“ nieko nežinojo apie žaidėjo kelionę ir dėl to jam skyrė griežtą baudą.
2020-05-19

Be lyderių žaidusi „Barcelona“ pateko į „Copa del Rey“ finalą

Trečiadienį, Ispanijos „Copa del Rey“ turnyre buvo sužaistos vienos pusfinalio rungtynės. Valensijoje atsakomąsias rungtynes sužaidė „Valencia“ ir „Barcelona“ klubai. Praėjusią savaitę po žeminančio pralaimėjimo išvykoje rezultatu 0:7 „Valencia“ vienuolikę prieš rungtynes jau žinojo, kad šansai patekti į finalą minimalūs.