Pergalę NBA Vakarų konferencijoje pasiekė vieni lyderių Oklahomos „Thunder“ (50/21). Rezultatu 119:112 (33:34, 40:24, 23:32, 23:22) jie įveikė Jono Valančiūno atstovaujamą Naujojo Orleano „Pelicans“ (44/28).

Lietuvis mače aikštelėje praleido kiek daugiau nei 10 min., per kurias pelnė 6 taškus (2/4 dvit., 2/3 baud.) ir atkovojo 6 kamuolius.

29 taškus „Pelicans“ pelnė Zionas Williamsonas, kuris taip pat atliko 10 rezultatyvių perdavimų, o CJ McCollumas įmetė 23 taškus.

Naujojo Orleano komanda trečiame kėlinyje atsilikinėjo 88:68, tačiau 20:2 spurtavo ir sugrąžino viltį laimėti.

Likus kiek daugiau nei 3 minutėms iki rungtynių pabaigos Trey Murphy III pataikė tolimą tritaškį ir C. J. McCollumas išvedė Naująjį Orleaną į priekį 112:107.

Visgi Jalenas Williamsas keturis iš savo 26 taškų pelnė per paskutinę pusę minutės, o „Thunder“ per paskutines dvi su puse minutės surengė spurtą 12:0 ir susigrąžino pergalę į savo rankas.

Shai Gilgeousas-Alexanderis pelnė 24 taškus, įskaitant tritaškį likus 1:29 min. iki rungtynių pabaigos, nors žaidė dėl skaudančio keturgalvio šlaunies raumens.

Oklahomos komanda laimėjo penktą kartą per šešerias rungtynes ir šiuo metu rikiuojasi antroje Vakarų konferencijos vietoje po titulą ginančių čempionų Denverio „Nuggets“.

Tuo tarpu „Pelicans“, kuris pralaimėjo tik antrą kartą per aštuonerias rungtynes, šiuo metu nukrito iš 4-os vietos į 5-ąją.

„Thunder“: Jalenas Williamsas 26 (5 rez. perd.), Joshas Giddey 25 (9 atk. kam., 4 rez. perd.), Shai Gilgeousas-Alexanderis 24 (5 atk. kam., 8 rez. perd.), Chetas Holmgrenas 16 (9 atk. kam., 4 rez. perd.).

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 29 (5 atk. kam., 10 rez. perd., 5 kld.), CJ McCollumas 23 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Trey Murphy III 16 (6 atk. kam.), Herbertas Jonesas 16 (4 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 6 (6 atk. kam.).