Skaudžią nesėkmę NBA Vakarų konferencijoje patyrė Sakramento „Kings“ komanda (42/30). Rezultatu 96:132 (28:31, 25:27, 23:38, 20:36) jie nusileido turnyrinės lentelės kaimynams Dalaso „Mavericks“ (43/29).

Domantas Sabonis rungtynėse pratęsė savo dvigubų dublių seriją iki 55-ių. Lietuvis per 31 min. pelnė 12 taškų (3/10 dvit., 6/8 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausias „Kings“ gretose su 18 taškų buvo De’Aaronas Foxas, dar 17 pridėjo Keeganas Murray, tačiau pergalei to neužteko.

Nors pirmoje rungtynių pusėje komandos žengė apylygiai, Luka Dončičius per antrąjį ketvirtį pelnė 19 taškų ir padėjo Dalasui įpusėjus mačui pirmauti 58:53.

Likus 4 su puse minutės iki trečiojo ketvirčio pabaigos „Mavericks“ surengė spurtą 22:4 ir padidino pranašumą jau iki 89:65. Ketvirtajame kėlinyje Dalasas pirmavo jau ir 39 taškais, o apskritai antroje rungtynių pusėje Sakramento komandą pranoko net 74:43.

L. Dončičius rungtynėse pelnė 28 taškus, pridėjo 11 atkovotų kamuolių, 6 rezultatyvius perdavimus ir 3 perimtus kamuolius. Kyrie Irvingas pelnė 24 taškus ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus, o Timas Hardaway'us jaunesnysis nuo atsarginių žaidėjų suolelio surinko 22 taškus.

„Mavericks“ po pergalės pakilo į šeštąją Vakarų konferencijos vietą, viena pergale aplenkdami „Kings“, kurie yra septinti. Abi komandos stengiasi išvengti įkrintamųjų varžybų.

„Kings“: De’Aaronas Foxas 18 (5 atk. kam.), Keeganas Murray 17, Domantas Sabonis 12 (11 atk. kam., 9 rez. perd.), Keonas Ellisas 10 (4 atk. kam.), Malikas Monkas 10 (4 atk. kam.).

„Mavericks“: Luka Dončičius 28 (11 atk. kam., 6 rez. perd.), Kyrie Irvingas 24 (8 rez. perd.), Timas Hardaway jaunesnysis 22 (6 rez. perd.), P. J. Washingtonas 14 (13 atk. kam.), Danielis Gaffordas 10 (4 atk. kam.).