Pergalę Eurolygos ketvirtfinalio penktosiose rungtynėse iškovojo ir bilietą į finalo ketvertą iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ komanda su Mariumi Grigoni. Atėnų klubas namuose 81:72 (19:21, 22:20, 17:15, 23:16) pranoko Tel Aviv „Maccabi“ klubą.

„Panathinaikos“ Eurolygos finaliniame ketverte žais po dvylikos metų pertraukos.

M. Grigonis šįkart buvo nepastebimas ir per 8 žaidimo minutes taškų nepelnė (0/1 trit.), bet sugriebė 1 kamuolį bei atliko rezultatyvų perdavimą.

„Maccabi“ komanda antrajame ketvirtyje po Jasielo Rivero metimo buvo priekyje 39:34. Tada PAO užbaigė kėlinį laimėta atkarpa 7:2 ir po dviejų kėlinių rezultatas tapo buvo lygus 41:41. Po trijų kėlinių „Panathinaikos“ komanda pirmavo rezultatu 58:56

Paskutinio kėlinio pradžioje PAO komanda taškų nepraleido daugiau nei keturias minutes ir vienu metu pirmavo 64:56. Galiausiai sausą „Maccabi“ atkarpą nutraukė L.Browno taškai.

Bet tuo metu „Panathinaikos“ jau buvo kiek pabėgusi (68:58). „Maccabi“ netrukus įmetė tris tritaškius, iš kurių du realizavo L.Brownas ir skirtumas buvo sumažėjęs iki šešių taškų.

Visgi čia pat PAO vėl atstatė dviženklį pranašumą ir galiausiai pergalingą persvarą išlaikė iki pabaigos.

PAO komanda pusfinalyje susitiks su Monako „AS Monaco“ ir Stambulo „Fenerbahče“ poros laimėtoja.

„Panathinaikos“: Kendrickas Nunnas 26 (2/7 dvit., 6/10 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 27 n.b.), Kostas Sloukas 15 (4/4 dvit., 2/6 trit., 6 atk. kam.), Juancho Hernangomezas 11, Ioannis Papapetrou 10 (2/5 trit.), Mathias Lessortas 9 (3/8 dvit., 11 atk. kam.).

„Maccabi“: Lorenzo Brownas 19 (5/10 dvit., 4 atk. kam., 7 rez. perd., 24 n.b.), Joshas Nebo 14 (6/10 dvit., 7 atk. kam.), Johnas Dibartolomeo (3/5 trit.) ir Tamiras Blattas (3/3 trit., 4 kld.) po 9, Jasielas Rivero 8 (3/5 dvit., 4 atk. kam.).