ESP GER 18:40
    POR FRA 21:40
    Liepos 6 d., šeštadienis
    ENG SUI 18:40

Europos futbolo čempionate eliminuotos Danijos rinktinės treneris Kasperas Hjulmandas sukritikavo VAR peržiūros sistemą, kuri atėmė iš jo komandos galimybę pakovoti dėl pergalės. Dortmunde vykusiose rungtynėse danai 2:0 pralaimėjo turnyro šeimininkams vokiečiams, o pirmasis Danijos rinktinės įvartis buvo atšauktas po VAR peržiūros.

Progą išsiveržti į priekį danai turėjo 48 minutę, kai Joachimas Andersenas atsidūrė reikiamoje vietoje reikiamu metu ir sėkmingai smūgiavo į kairįjį vartų kampą, tačiau teisėjas atšaukė įvartį dėl nuošalės.

Vaizdo pakartojime matėsi, kad batelio galas buvo vos keliais centimetrais toliau nei gynėjas.

„Su savimi turiu nuotrauką, kurioje matosi, kad mano žaidėjas buvo vieno centimetro nuošalėje...Kai sprendimas yra geras, jis turėtų būti matomas iš mėnulio ir neturėtų priklausyti nuo kelių centimetrų. Kalbant apie statistiką ir duomenis, tai nėra prasminga. Ne taip turėtume naudoti VAR. Tai vos vienas centimetras. Tai apmaudu. Apmaudu visai mūsų komandai. Pirmavimas 1:0 būtų pakeitęs viską tose rungtynėse“, – pyko Danijos rinktinės strategas.

K. Hjulmandas: Andersenas pirštais kamuolį kliudė netyčia

Vos po kelių akimirkų tas pats J. Andersenas kliudė kamuolį pirštais savo baudos aikštelėje, dėl ko buvo skirtas 11 m baudinys.

Šis epizodas vėl buvo peržiūrėtas VAR kambaryje, o jame matėsi, kad „Adidas“ kamuolyje įmontuotas daviklis užfiksavo prisilietimą rankomis.

Peržiūrėti epizodo prie ekrano buvo pasiųstas Anglijos teisėjas Michealas Oliveris, kuris netrukus paskelbė rankos taisyklės pažeidimą.

„O po minutės buvo 11 m. baudinys... Aš taip pavargau nuo tos juokingos rankos taisyklės, bet mes negalime prašyti savo gynėjų bėgti be rankų. Joachimas bėgo normaliai. Tai normali situacija, jis pašoko ir į jį buvo pataikyta iš vieno metro atstumo... Aš retai kalbu apie tokias situacijas, bet tai buvo lemiami veiksniai šioms rungtynėms“, – širdgėlą išliejo K. Hjulmandas.

11 m baudinį pavyko realizuoti Kai Havertzui, o 68-ą minutę persvarą padvigubino greitoje atakoje meistriškai sužaidęs Jamalas Musiala.

Ketvirtfinalyje vokiečiai susitiks su Ispanijos ir Sakartvelo poros nugalėtoju. Tuo tarpu danams čempionatas jau baigtas.

Visą rungtynių tarp Danijos ir Vokietijos įrašą žiūrėkite:

Pritariu, tai jau nebe futbolas. Taisykles kuria niekada nežaidę žmonės. Kaip gslima bėgti rankas orispaudus prie savęs?
Tikra tiesa. Kažkokia viduramžių raganų medžioklė ir visiška kvailystė. Kur nusirito pats vyriškiausias sportas. ,,Madingos,, šukuosenos su lakuotais plaukais, nuolat besiraičiojantys ir bliaunantys futbolininkai, ir ta perdėta VAR priežiūra. Futbolo klubus šluoja arabai, pasaulio čempionatus perka tie patys akbar. Tik klausimas kur ir į kokią šiknaskylę tai nuves?